folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Ekran Kartı İle İlgili Sorum Var

Ekran Kartı İle İlgili Sorum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Merhabalar, merak ettiğim bir şey var bunu sormak istedim bilenlerden yorumlarını fikirlerini almak isterim.

Elimde kullandığım bilgisayar bu linkteki . Bu bilgisayarın yanlışım yoksa harici ekran kartı olmalı ki ilk üzerinde win7 varken nvidia programı sürücüsü yüklüydü.

Zamanını hatırlamıyorum bir ara (şuanki gibi win 10 yüklü iken) gene karıştırdım ama öyle birşey yükleyemedim desteklenen aygıt yok dedi. Yanlış hatırlamıyorsam nvidianın otomatik sürücü bulup yükleyen programı ile bunu denedim ama yüklenmedi

Neyse ben bu bilgisayara buradaki konuda belirttiğim gibi işlemci yükseltmesi yaptım bunu da belirteyim hani onun etkisi olur mu bilmiyorum .

Soracağım şimdi bu bilgisayarda harici ekran kartı olarak nvidia var olması gerekiyor mu? (olmasına olması gerek te neden kayboldu ondan böyle anlamsız bir soru oldu bu :)   )

Varsa bunu nasıl aktif hale getirmem gerekiyor şuan kullandığım win10 sistemde?

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Programın var olduğundan kesin eminim ama program var diye o donanım var diyemem :)

verdiğim samsung sitesinde nvidia yazıyor o ne ki?

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

Hocam aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları altında görünür varsa görünmüyorsa yoktur, ki w10 otomatik yüklerdi zaten olsaydı.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

Hocam aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları altında görünür varsa görünmüyorsa yoktur, ki w10 otomatik yüklerdi zaten olsaydı.

Orada sadece intel(r) hd graphics var . Bende otomatik yükler diye biliyorum ama merak ettim sormak istedim. ilk, bilgisayarı kuzenden aldığımda üzerinde o nvidia programı vardı, samsung sitesinde de o program mevcut olunca sorayım dedim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Bois dan kapatma özelliği olabilir mi?

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şöförsen bas gaza// http://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Bois dan kapatma özelliği olabilir mi?

O dediğiniz dün gece yatarken aklıma geldi bu gün eve geçince bir bakayım onunla ilgili birşey var mı karıştırayım bi.

Toplam Hit: 282 Toplam Mesaj: 7
ekran kartı