Ekran Kartım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ne yazıkki kardeşim tekrar xp kurmaktan başka çare yok yada kıçı kırık bi ekran kartı alabilirsin ikinci el 20-30 liraya win 7 desteği olan (fx 5500 gibi )

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

destination ben bi tane ekran kartı aldım bilgisayara büyük geldi peki onu nasıl ayarlicam benim kasa ince

Hepimiz Onaylanma Bağımlısı Keşleriz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

şaka şaka :D kasayı açık kullanma gibi seçenek de yok o kasada sanırım.. çözüm olarak şun söliyim bi tane boş kasa alıcan 10 liraya hurdacıdan ona aktarıcan herşeyi eger anakartın boyutu farklıysa anakartın vida yerlerine göre delik açıp vidalıcan kartı hdd yi ve powerı başka çare yok :D

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

şu ekran kartı olurmu acaba buna

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

kardeşim bunu en iyi sen bilebilirsin o kasalardan sadece bankalarda gördüm hiç içini açıp bakmadım.. boyutlarını felan bilmem lazım cevaplayabilmem için sen benim dediğim gibi bi tane kasa alsana eski ona aktarırsın herşeyi ben görüom bazen eskicilerde bile oluo eski kasa..zaten mahalle arası bi bilgisayarcıya gidersen gırla bulursun boş kasa

edit baktımda arkası cok kısa kasanın olmaz büyük ihtimal.. zaten ekran kartlarının eni atx kasaların genişliği kadar neredeyse

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

16x ekran karını destekliyor sanıırm bordun... AGP ekran kartı takılmaz yani. CPIex 16 lardan taklabilirsin

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Brown
    Brown's avatar
    Erkek

hacı sanırım şu r10daki 100 liralık bankalardan çıkma dell'lerden aldın 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

destination çok saol çok yardım ettin

brown aynen sahibinden den 100 liraya aldım 100 liraya göre fena değil bu bilgisayarlar.

Toplam Hit: 2558 Toplam Mesaj: 29