folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Ekran Kartını Tanıtamıyorum

Ekran Kartını Tanıtamıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    focuturk
    focuturk's avatar
    Erkek
    Gigabyte 7VT600-RZ anakart, amd sempron 2800 2 ghz işlemci var.  Ve emektar GeForce4 Ti 4200 agp with 8x. bitürlü ekran kartını tanımıyor. önceden epox anakart vardı ve ekran kartı sorunsuz çalışıyordu.  Böyle bir sorunla karşılaşan oldumu ? sanırım biosla ilgili bir problem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakaleyn
    sakaleyn's avatar
    Erkek
    Ekran Kartın için gerekli sürücüyü   buradan   temin edebilirsin ...(tabi sorun  sürücüyse.)

-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    focuturk
    focuturk's avatar
    Erkek
    Nvidia'dan  81.98 versiyonunu çektim ama "nvidia kurulum programı mevcut donanımınızla uyumlu bir sürücü bulamadı" hatası veriyor. ben hala biostan şüpheliyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    susunx
    susunx's avatar
    Erkek

yuvayı yapan anakarttır anakartının agp sürücülerini güncellemeni öneriyorum hala tanımıyorsa nedeni  irq

çakışmasıda olabilir onun için bilgisayarımı sag tıkla/özellikler/donanım/aygıt yöneticisi/bilgisayar/gelişmiş yapılandırma ve güç arabirimi(acpi pc) seç irq ler windows tarafından otomatik  düzenleniyor

Geleceğin webmasteri by s.u.s.u.nx
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    susunx
    susunx's avatar
    Erkek
    eski bir nvidia sürücüsü yükle belki tanır donanım baya eski  ama güçlü bir ekran kartı nvidia sürücülerinin içinde bir ben yokum ne zamazingo bulmuşlarsa yüklemişler .eski bir sürücü yükle 44.xx veya 45 gibi tanıma ihtimali daha yüksek

Geleceğin webmasteri by s.u.s.u.nx
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    focuturk
    focuturk's avatar
    Erkek
    cevabın için çok teşekkürler susunx ama benim problem sanırım başkaymış. şimdi ekran kartını tanıyor ama işlemci, kuzey köprüsü ve ekran kartı çok ısınıyor. cpu 1.58v yiyor. neyse yinede teşekkürler.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

www.driverguide.com

kullanici adi: temp

sifre : 512 

Eger driver lazim olursa. Saygilar iyi calismalar..

...
Toplam Hit: 2651 Toplam Mesaj: 7