Ekran Kırık Telefondan Veri Kurtarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

Hocalar 3 yıldır kullandığım gm discovery telefonumun üstüne oturdum ve ekran dokunmatiği gitti. Telefon norma açılıyor arama mesa vs. alıyor fakat dokunmatik cort... Üstüne üstlük birde usb debbug kapalı pc ye bağlayamıyorum. Numaralar googleplay a kayıtlı ama içinde önemli mesajlar whatsapp görüşme ve resimler var. telefonu değiştireceğim oyüzden ekran değiştirip 100tl vermek istemiyorum. Var mıdır bir çözümü yöntemi...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

usbdebug kapalı olmasa iyidi varsa çözüm bende öğreneyim banada olursa yaparım :)

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=4CBbZFMEONU

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam ama bu sanırım görüntü olmayan telefonlar için ekranı bağlama. benim görüntü var dokunmatik yok. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çok mu farklı ? Sonuçta iki türlüde ekranı kullanamıyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

benim sıkıntım telefonun dokunmatiğinin işe yaramaması adamın yaptığı ise ekran görüntüsünün pc ye aktarılması. Yani mouse ile vs bi kontrol söz konusu değil. Zaten altta öyle birşey yapmadığını ve sadece görüntüyü ekrana aktarıp usb debug ı nasıl açtığını göstermiş. İşlemi yine telefon üzerinden yapmış. Yada ben mi yanlış anladım?

Toplam Hit: 1244 Toplam Mesaj: 6
ekran kırılması discover usb debugging