folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Ekrandan Sesli Video Kaydı Yapmak

Ekrandan Sesli Video Kaydı Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek

Bu işi yapan bir program arıyorum. Bilgisayarı açık bırakıp gidecem ben gelene kadar televizyonda kaçırdıklarımı kaydedecek.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

camtasia

ama çok yer kaplar video

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Akışkan yayın kaydedeceksen HiDownload (http://www.hidownload.com/) programına bakmanı tavsiye ederim hocam.

telekom tarafından 31/Eki/13 13:57 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

camtasia

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

hocam yayına baktım rtmp üzerinden stream ediyor.

Aşağıda verdiğim programı biyere çıkart, içindeki trmpdumphelper adlı programı çalıştır. Program çalışırken kontv ye gir komut satırında birşeyler yazmaya başlıyacak. Sonra programı çıkarttığın yerde kontv adlı bir dosya oluşmaya başlıyacak. Sen programı kapatana kadar program yayını otomatik kaydeder. Sonra programı kapayıp uzantısını flv yaparsan istediğin player da izleyebilirsin.

http://www39.zippyshare.com/v/29327349/file.html

Yapamazsan resimli anlatırım.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Action! diye bir program vardı; güzel birşey, biraz kullanmıştım. Link bulamam şuan ama evdeki arşivden çıkartırsam torrent yapıp sana link gönderirim.

Errare Humanum Est
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek

Camtasia'yı da denedim render ediyorum dedi saatler sürdü. trmpdumphelper çok hızlı çalışıyor. Aralarında kalite farkı var mıdır peki?
    Benim için önemli bir programı kaydedeceğim. Kalite farkı oluyorsa beş saat de beklemeye razıyım render için :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

bana da lazım arkadaşalr ücretsiz mi camtasia?

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    uLtRaLoVeR bunu yazdı

Bu işi yapan bir program arıyorum. Bilgisayarı açık bırakıp gidecem ben gelene kadar televizyonda kaçırdıklarımı kaydedecek.

quicktime player screen recording ozelligi ile kaydedebilirsin ekrani, fazlada yer kaplamaz

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    uLtRaLoVeR bunu yazdı

Camtasia'yı da denedim render ediyorum dedi saatler sürdü. trmpdumphelper çok hızlı çalışıyor. Aralarında kalite farkı var mıdır peki?
    Benim için önemli bir programı kaydedeceğim. Kalite farkı oluyorsa beş saat de beklemeye razıyım render için :)

camtasia da gerekli ayarları yaparsan, video çözünürlüğü, ses kaliyesi, videonun biçimi felan daha az yer kaplayabilir. en iyi kalitede sıkıştırılmışı mkv idi sanırım

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 981 Toplam Mesaj: 11