Ekranı Kırık S3 Veri Kurtarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Herkese merhaba. 

Elimde ekranı kırık samsung s3 var ekran komple yok ne görüntü var ne ışık. Şimdi bu cihaz aynı zamanda kilitli o yüzden bilgisayar görüyor ama içeriği göstermiyor. Bu cihazdan verileri almamızın bir yolu varmıdır ? CWM gibide olabilir komple imajını alabilirsem bilgisayara o şekildede belki ulaşabilirim bir yol bilen varsa şimdiden teşekkür ediyorum.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

HDMI ile televizyona bağlayabilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=s6sDmYNi6cw

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

çok pahalıymış hocam bu meret. dokunmatikte bozuksa o zaman buda bi işe yaramaz

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek

Ben ekranı kırık, pin korumalı note 2 yi açmak için klavye kullanmıştım. 

otg ile klavyeyi bağladım. Daha sonra da şifreyi girdim ve açıldı. Açıldıktan sonra da verileri kurtardım.(çoklu otg ile hem kılavye hem fare bağlanabilir)

(Klavye ve fare ile nasıl açıldığını tam olarak görmek için öncelikle sağlam bir telefonda dene. Sonra da aynılarını S3 te yaparsın)