folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Elektrik Acma Kapama Ücreti Yasal Mi? Elektrik Faturasini Youtube Da Paylasip Kufredenleri Simdi Anliyorum-GUNCELLEME.

Elektrik Acma Kapama Ücreti Yasal Mi? Elektrik Faturasini Youtube Da Paylasip Kufredenleri Simdi Anliyorum-GUNCELLEME.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    OverLord bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

1 saat once birisi aradi dedi ki

Yaptigimiz arastirma ile hakli oldugunuzu tesbit ettik. Odediginiz 90 tlyi faturalarinizdan kesecegiz. Suan faturaniz olmadigi icin mahsuplastiramiyorum dedi. 90 tl yi faturadan keserek iade edecegiz dedi"

Bende niye butun faturayi iptal ettiniz orada kullanfigim 25 tllik elektrigi bana niye geri veriyorsunuz o benim odemem gereken sey sadece kesme parasini niye vermiyorsunuz dedim.

Hala mahsuplastiramiyorum dedi durdu. Bende iyi anlamadim. Dedim. O anlatamadi ben aciklayamadim.  Kaldi.  Yani 100 tl fatura gelirse 10 tl odeyecegim. 

bu ülkede hakkını arayana sus payı diye hakkını veriyorlar

hakkını aramayıp da susanlara geçiren geçirene

hakkını aradığın için tebrik ederim helal olsun

Hicte hakkimi arayan biri degildim aslinda.

Ama 20 tlye 90 gorunce kizdim. Ben onlari. Faydasina is yapayim onlar tebrik edeceklerine  birde bunu yapinca dilekce yazdim. 

Babamda sus payi diye silmisler hepsini dedi.

Yoksa faturanin hepsine itiraz etmemistim

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
Toplam Hit: 4561 Toplam Mesaj: 42
acma kapama ucreti haksiz kazanç elektrik elektrik