Elektrik Süpürgesini Yaktım Dyson Marka Komedi Yaw

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Evdeydim. Annemler denize gitmişler ben uyuyordum. Kalktım hemen yemek yiycem ya gittim mutfaga dolabi açtım. Aldım bişeyler yemekleri koyacagım sofra bezini getirdim. Salonun ortasında televizyonun önüne tam sereyim derken megersem sofra bezinin içi doluymuş a.q

Bi açtım halının üstü hep ekmek kırıntısı oldu neyse annem gelmeden temizliyim dedim (bu arada tüm iştahım kaçtı) süpürüyordum o arada annem gelmiş süpürgenin sesinden duymadım. Annem arkamdan gelip BÖHH diye bi bağardı. Az daha altıma yapıyordum (Tabi suçluluk duygusu ve ani reflex filan acaip tırstım) Sonra annem noldu dedi hiiiç dedim süpürüyodum bi baktım. Annemin zamanında özene bözene aldıgı süpürgesinin sesi deişti. WUUUUUUUWWW derken WUWUWUWUWWWWWWW demeye başladı. sonra duman çıktı annem çabuk kapat dedi fişe asıldım ama herşey için çok geçti babam geldi bir an yusuf yusuf duygusu fakat babam Allah'tan bişe demedi. Ama komedi duman çıktı wala...

Babam geldi nasılsa bozuk die açtı içini baktı baktı anlamadı :p

Annem de takma kafana dedi yeni ihlasın temizlik robotunu alırız dedi (annemde bu teknolojiyi iyi takip ediyo)

Tavsiye ederim modeli geçmiş Süpürgeyi yakmak baya zevkli

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hicbisey
    hicbisey's avatar
    Erkek
    bende ev telini patlattıydım ama peder baya kızdıDarbe yemiş  sora fatura gelince dahada kızdıBüyük Gülücük

boO0şver bırak dağınık kalsın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    helal ne diyim :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bi aralar ki en az 15 sene öncesiydi,, babamda toslumabağa türü bi araba vardı. Motor arkda yanı. Hava sogutmalı acaıp bıse. Cocuuz o zamanlar. 8-10 yasında var yok bıseyım. Arabayı yıkayım dedım heveslendım. Cektım elıme hortumu basladım arabaya su tutmaya. Arabanın arka tarafa geldım mototra ızgaradan su gıdıyor cosss cızzz dıye sesler cıkartıyo. Sanıyorumkı bende ohhh motor ısınmıs rahatlıo suyu gordukce. Meger bujıler ıslanıo baska seylerden sesler cıkıomus e bılıım. Bu arada dıstrıbutorun ıslanınca arabanın calısmadıgını bu olayla tecrube etmıstım. Sız sız olun toslumbaga turu arabaları bu sekılde yıkamayın..:D:D:D:D

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

hicbisey bunu yazdı:

bende ev telini patlattıydım ama peder baya kızdıDarbe yemiş  sora fatura gelince dahada kızdıBüyük Gülücük

Ev telini nasıl patlattın kızım.Dayanamadı mı yoksa muhabette :D

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hicbisey
    hicbisey's avatar
    Erkek
    yok  yav evdekiler evde yoktu benimde evde olmam gerekirken evde yoktumGülen sora evi aradılar tabi açan yok bende eve dönünce bozimda çalamadıki deyim dedim telde şarjlı falan tuhaf bişi tabi şarjdayken tornavidayla dalınca batarya uçtu Denyoallahtan yanında değildimHain Gülücük

boO0şver bırak dağınık kalsın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    TUGRULBABA bunu yazdı:

Bi aralar ki en az 15 sene öncesiydi,, babamda toslumabağa türü bi araba vardı. Motor arkda yanı. Hava sogutmalı acaıp bıse. Cocuuz o zamanlar. 8-10 yasında var yok bıseyım. Arabayı yıkayım dedım heveslendım. Cektım elıme hortumu basladım arabaya su tutmaya. Arabanın arka tarafa geldım mototra ızgaradan su gıdıyor cosss cızzz dıye sesler cıkartıyo. Sanıyorumkı bende ohhh motor ısınmıs rahatlıo suyu gordukce. Meger bujıler ıslanıo baska seylerden sesler cıkıomus e bılıım. Bu arada dıstrıbutorun ıslanınca arabanın calısmadıgını bu olayla tecrube etmıstım. Sız sız olun toslumbaga turu arabaları bu sekılde yıkamayın..:D:D:D:D

auheauh.. süper la... motor isimis rahatlio :D küçüklük bi deisik se yaw... :S 

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kavgam
    kavgam's avatar
    Erkek

zafer umudunu kavgaya sürenindir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bizim supurge de 2 gun once kivilcimlar cikararak patladi :)
Toplam Hit: 1962 Toplam Mesaj: 9