folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektrikli Battaniyeyi Yere Sermek?

Elektrikli Battaniyeyi Yere Sermek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

olumsuz yorumlardan sonra battaniyeyi kaldırdım attım =) elektirik çarpacağına g*tüm buz tutsun daha iyi

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

mantıklı olan yatağı ısıtıp daha sonra battaniyeyi kapatıp içine girmek  üstüne yatmadan fişten çeksen akıllıca olur.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

ben öğrenciyken yerde filan kullanmadım çekyatta kullandım.

önce battaniye , battaniye üstüne elektrikli battaniye , elektrikli battaniyenin üstüne çarşaf ,  çarşafın üstüne ben :) , benim üstüme battaniye  , battaniyenin üstüne yorgan. yatacağım zaman fişi çekiyordum..bildiğin fırın :)  nasılda anlattım ama :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

hocam ögrenci evi sanırım konuyu okuyamadm tam olarakta.. eğer duvar delmen sıkıntı olmayacaksa önerim foamboard.

ben kendim evde her kış kullanıyorum.

haftaya monte yapcam.. resimlerini paylaşcam.. her sene aklıma geliyo unutuyorum paylaşmayı.

dersenki faydası:

ufo ısıtıcı,  kapanmıyodu.. foamboard döşedikten sonra 10 dk çalışıp 20-25 dk kapalı kalıyodu.. balıkesirde ögrenci evinde denemiştim bu dediğimi.

en son boya yaptırdım 20-30 lira verdim.. bitti gitti.

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

En baba grip olursun bunu yapmazsan, bunu yapıp ölebilirsin ama :D tarfini seç :F

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Bu nedir yav ? Bildiğin adamlar sinir stres paketleyip satıyorlar. Asla satın alınmayacaklar listesine eklenmeli...

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Hocam eşyaya elektrikli halı demediklerine göre o amaçla üretildiğini ve normal bir insan evladının ağırlığı altında çiğnenmeye dirençli olduğunu zannetmiyorum. Elektrik kazasına kurban gidilme ihtimali yüksek.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

@ArduouS hocam zaten yorgan var o ısıtıyor, eğer kış çok sert geçerse burda dediğini yaparım :D

@THT2005 yorganın üstünde rus? :)

@Kara_Mc hocam stüdyo dairede kalıyorum. 1 oda 1 wc(yanında duş) ama buraya izin vermezler sanırım.. 

yapıştırmalı bir şey olsa bir nebzede.. delmek zor.

@NoToLeRaNcE gel yatağıma birlikte yatalım, ısıt beni :F

@NaZi_ bende satın almadım hocam.. bir de gidip buna para veremem :D bizimkiler yollamış

@Austen bende öyle düşünüp kaldırdım hocam yerden =)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Ben almiim saol :D ortaya varille ates yak daha iyi senin ve benim icin :F

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 1711 Toplam Mesaj: 20
elektrikli battaniye