Elektrikli Tek Teker

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

11 kilo ve tek parça olması taşıma ve saklama konusunda pratiklik sağlıyor. 
    Bir tane alıp arada dışarıda yürürken canım sıkıldığında kullanayım diyorum.

Nasıldır, kolay ve kullanışlı mıdır?

Halihazırda kullanan var mıdır?

‎‎‎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Kaç km gidebiliyor

kaç saate şarj oluyor.  

Bunun hamallığını çektiğine değermi 

Baya pahalı bişey.  Sanki güzel bi scooter daha güzel olur.  Pili bitse de  ayakla devam edilirmi acaba şimdi aklıma geldi merak ettim .

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mijia-m365-elektrikli-scooter-siyah-p-hbv00000mxvx0

1 tık ta olsa daha güvenli

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Kaç km gidebiliyor

kaç saate şarj oluyor.  

Baya pahalı bişey.  Sanki güzel bi scooter daha güzel olur.  Pili bitse de  ayakla devam edilirmi acaba şimdi aklıma geldi merak ettim .

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mijia-m365-elektrikli-scooter-siyah-p-hbv00000mxvx0

xiaomi bu konularda pek başarılı değil diye biliyorum. diğer markalara bakmak daha mantikli.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Kaç km gidebiliyor

kaç saate şarj oluyor.  

ben mart ayında 2700 civarı bi fiyata almıştım gayet memnunum 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

bende rks pro 3 katlanır bisiklet düşünüyorum şehir için kullanım için aynı zamanda trene, otobüse, taksiye katlayıp atabilmek benim için çok büyük avantaj sağlayacak kullanan var mı daha iyi ama fiyatı bu civarda (daha düşük olursa tadından yenmez) tavsiye alabilirim. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    sRcN bunu yazdı

bende rks pro 3 katlanır bisiklet düşünüyorum şehir için kullanım için aynı zamanda trene, otobüse, taksiye katlayıp atabilmek benim için çok büyük avantaj sağlayacak kullanan var mı daha iyi ama fiyatı bu civarda (daha düşük olursa tadından yenmez) tavsiye alabilirim. 

Bu baya güzel görünüyor. Söylediği kadar yol yapıyo mu acaba, 20km yapsa bile tek şarjda baya efsane olur

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

Bu baya güzel görünüyor. Söylediği kadar yol yapıyo mu acaba, 20km yapsa bile tek şarjda baya efsane olur

youtube incelemelerine falan baktım sanıtrım yapıyor hatta alırken %30 daha büyük bir batarya da opsiyon olarak eklenebiliyordu. Gerekirse iki batarya bile olur ya biri seleye falan koyulabilir belki. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cyber
    Cyber's avatar
    Erkek

rks rs3 pro, rks rk3 pro gibi bisikletler kalın teker olduklarından katlansada çok fazla yer kaplıyorlar hocam,arabanın bagajı geniş olması gerekiyor, her arabaya sokamıyorsunuz. 

Cyber tarafından 10/Eyl/20 22:49 tarihinde düzenlenmiştir

MCSE,MCDST gokhan@tahribat.com
Toplam Hit: 964 Toplam Mesaj: 8
eoc scooter