Elektro Gitar (Öneri)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeSHDoK
    BeSHDoK's avatar
    Erkek

Elektro gitar almayı düşününyorum 600 ytl m var. Tecrübeli müridlerden marka öneren olursa sevindirik olurum. Bi de cort evl-x4 almayı düşünüyorum kullanan varsa bilgi almak isterim.   

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    ibanez rg370 alabilirsin...o fiyata en iyi en sağlam gitarların başında gelebilü

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

600 YTL param olsa hiç durmam şu gitarı alırım (Fernandes Native X2005) : http://www.dobez.com/urunbilgi.php?id=11007918350001

Tabi önce bir denemek lazım ama insanlar diğer Fernandes gitarlarından gayet memnun. Bu gitar hakkında yorum bulmak çok zor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    evil serisi sağlamdır bence al

since 2005 // tbt
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeSHDoK
    BeSHDoK's avatar
    Erkek
    söylediğiniz modelleri araştırıyorum sağolun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozhurcan
    ozhurcan's avatar
    Erkek
    valla Rg 370dx owns our ass aga  ayrıca Evl serisinden uzak durun manyaki arkadaşım neden öyle bişey demiş anlamadım evllerin sesleri berbat hiç sevmedim. ama Rg370dx mükemmel bi gitar aşık olabilirsin:P

474 Karakter hakkım kalmış
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ozhurcan bunu yazdı:
    -----------------------------
    valla Rg 370dx owns our ass aga  ayrıca Evl serisinden uzak durun manyaki arkadaşım neden öyle bişey demiş anlamadım evllerin sesleri berbat hiç sevmedim. ama Rg370dx mükemmel bi gitar aşık olabilirsin:P
    -----------------------------

hoca evl serisinin manyetiklerini değiştirenler çok memnun olduklarını söylüyolar,fakat dediğin gibi fabrika çıkışı olanlar dandik

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeSHDoK
    BeSHDoK's avatar
    Erkek

Gidip deneyim cort la rg370dx i ama büyük ihtimalle rg yi alırım sesini dinledim çok güzel. bi de istanbul da en ucuza nerden kapatabilirim bi bilginiz var mı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ehuehehee
    Ehuehehee's avatar
    Erkek
    Birde önemli olan şu var riff mi yoksa solomu çalıcaksın, cort evl-x4 bu gitarın sapı baya kalın arkadaşımda var, grupta ritim olarak çalmakta yani bu gitar riff için iyi gider, ayrıca manyetikleride pasif EMG baya iyi, ama solo çalmak için iyi olucağını düşünmüyorum. Seçim senin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaMeRT
    SaMeRT's avatar
    Erkek
    www.mygitar.com forumlarına da göz atabilirsin daha faydalı olacağını düşünüyorum

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir. " M.K.ATATÜRK
Toplam Hit: 1261 Toplam Mesaj: 10