folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Elektronik Mağazalarından Taksitle Telefon Nasıl Alınır ?

Elektronik Mağazalarından Taksitle Telefon Nasıl Alınır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Mediamarkt denizbankla çalışıyor. Bildiğim kadarıyla Gold da denizbankla çalışıyor. Denemedim ama şu yöntem işe yarar gibi. Öncelikle bi telefonu gözümüze kestiriyoruz. Atıyorum A marka telefonu 2000 TL.  Kredi kartıyla gidip aynı mağazadan B marka 2000 tl lik bir laptop u satın alıyoruz. Bikaç gün içerisinde üründen vazgeçtiğimizi ve iade etmek istediğimizi belirtiyoruz. Onlar da para iadesi yapamayacaklarını ama karşılığında 2k lık bişey alabileceğinizi söylüyorlar derken gidip telefonu alıyoruz. Bu konuda bi kısıtlama var mı hiç bilmiyorum. Denersiniz adamlar yok olmaz öyle iş derse gelip beni suçlamayın :D

Bir diğer yöntem olarak şey var. Her banka yapmıyor ama bi kısmı yapıyor. Kredi kartıyla tek çekim geçiyorsunuz ürünü. Sonrasında ya mesaj geliyor bu ödemeyi şu kadar taksitle ödemek için mesaj atın diye ya da siz arıyorsunuz müşteri hizmetlerini ona göre bi ayar veriyorlar. Tabi bunu da öncesinde araştırmanız lazım. Mesela kesinlikle böyle bişey yapmayan iş bankasından tek çekim geçersiniz sonra banka bölmüyor diye gelip bana çemkirmeyin :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı

Mediamarkt denizbankla çalışıyor. Bildiğim kadarıyla Gold da denizbankla çalışıyor. Denemedim ama şu yöntem işe yarar gibi. Öncelikle bi telefonu gözümüze kestiriyoruz. Atıyorum A marka telefonu 2000 TL.  Kredi kartıyla gidip aynı mağazadan B marka 2000 tl lik bir laptop u satın alıyoruz. Bikaç gün içerisinde üründen vazgeçtiğimizi ve iade etmek istediğimizi belirtiyoruz. Onlar da para iadesi yapamayacaklarını ama karşılığında 2k lık bişey alabileceğinizi söylüyorlar derken gidip telefonu alıyoruz. Bu konuda bi kısıtlama var mı hiç bilmiyorum. Denersiniz adamlar yok olmaz öyle iş derse gelip beni suçlamayın :D

Bir diğer yöntem olarak şey var. Her banka yapmıyor ama bi kısmı yapıyor. Kredi kartıyla tek çekim geçiyorsunuz ürünü. Sonrasında ya mesaj geliyor bu ödemeyi şu kadar taksitle ödemek için mesaj atın diye ya da siz arıyorsunuz müşteri hizmetlerini ona göre bi ayar veriyorlar. Tabi bunu da öncesinde araştırmanız lazım. Mesela kesinlikle böyle bişey yapmayan iş bankasından tek çekim geçersiniz sonra banka bölmüyor diye gelip bana çemkirmeyin :D

Hocam ilk dediğiniz işe yaramaz. Neden diye sorarsanız laptopu alırken taksitle alış yaptığınız için o hediye çekini sana verdiklerinde telefon alamıyorsunuz :D daha geçen gün vatanbilgisayarda başımıza geldi :)

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    AdReNaLiNe bunu yazdı
    1049 bunu yazdı

Hocam ilk dediğiniz işe yaramaz. Neden diye sorarsanız laptopu alırken taksitle alış yaptığınız için o hediye çekini sana verdiklerinde telefon alamıyorsunuz :D daha geçen gün vatanbilgisayarda başımıza geldi :)

biraz anlatırmsın. şimdi gittim buzdolabı aldım . hoşuma gitmedi iade ettim. bana para iadesi yapmadılar. onun yerine hediye çeki verdiler . o hediye çekinindemi sınrı var. ?

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    AdReNaLiNe bunu yazdı
    1049 bunu yazdı

biraz anlatırmsın. şimdi gittim buzdolabı aldım . hoşuma gitmedi iade ettim. bana para iadesi yapmadılar. onun yerine hediye çeki verdiler . o hediye çekinindemi sınrı var. ?

Hocam sınır derken şöyle anlatayım. Ben gittim bir tane buzdolabı aldım. Ödemesinide kredi kartına 9 taksit yaptırdım, sonra beğenmedim gidip geri verdim ve para iadesi yapmadılar dedilerki al sana 2000 tl lik hediye çeki verdik bunu kullan. Sen gidip bu hediye çeki ile TELEFON alamazsın. Çünkü bildiğiniz üzere telefona kredi kartı taksiti yapmıyorlar artık ve sen hediye çekiyle bile gitsen adam diyorki bu hediye çeki aldığın ürün kredi kartına taksitle alınmış ben bu çekle sana telefon veremem. artık orda nasıl bir oyun dönüyor bilmiyorum ama vatan bilgisayarın 3-4 farklı şubesini aradım hatta gidip direk görüştüğüm şube oldu ama hepsının dediği şey buydu :) Elindeki hediye çekinin alındığı ürün taksitle alınmışsa telefon alamazsın. Diğer herşeyi alabilirsin onda bir kısıtlama yok dediler.

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

çalışmayana kredi vermiyo odeabank söyliyim

1850 kredi notum var, 4000 TL'lik kredi kartım

ama gel gelelim bana vermediler (sormadılar bile kaç lira lazım diye)

bi de hemen sonuçlanmasını beklemeyin, yani vatana gidip de yarım saatte çıkar herhalde diye orda beklemeyin

2 defa arıyorlar

1.sinde kişisel bilgilerini doğrulama

sonra sms, x bin TL'ye kadar krediniz ön onay almıştır 

sonra ne zaman arayacağı belli olmayan 2. konuşma (aynı günün gecesine gelmişti bana arama 21.00)

gene kişisel bilgileri doğrulayıp, 2 dk bekletcem, ok, çalışmıon nah sana kredi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Ya mustafa ben sana mx pro5 getirteyim keyfine bak :)

Mx5 de olur :)

sanalpazar ilan açayım, oradan taksit ile ödeme yaparsın ;)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 1430 Toplam Mesaj: 17
taksitle telefon