folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara Hakkında Sorularım

Elektronik Sigara Hakkında Sorularım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek

Herkese sevdikleri ile hayırlı bayramlar, bayramınız mübarek olsun. =) Elektronik sigaraya yeni başlayacak, daha önce sigara kullanmayan tamami ile nargileyi de aynı sebepten içen birisine öneriniz nedir. Tek keyfi yanı dumanı olmasından ötürü tüketilecek. Öneriniz nedir başlangıç adına? Likit vb. güvenilir site, bu tip yardımlarınıza ihtiyacım var. Hayırlı bayramlar forum. =)

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    AndrevMask bunu yazdı

Herkese sevdikleri ile hayırlı bayramlar, bayramınız mübarek olsun. =) Elektronik sigaraya yeni başlayacak, daha önce sigara kullanmayan tamami ile nargileyi de aynı sebepten içen birisine öneriniz nedir. Tek keyfi yanı dumanı olmasından ötürü tüketilecek. Öneriniz nedir başlangıç adına? Likit vb. güvenilir site, bu tip yardımlarınıza ihtiyacım var. Hayırlı bayramlar forum. =)

sigara kullanmiyorsaniz sirf zevk icinse ( ki bence zevk icin baslamak mantiksiz) likitin nikotinini 0 olanlardan alin

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Zevk içinse Pico iş görür. Çok eski bir cihaz ama 3. kattan yuvarlayın bişey olmaz. Nokia 3310 gibi.

0.3 yada 0.5lik yedek coil ve 0 nikotin likit alıp keyfinize bakın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Hocam selamlar. Smok Nord 4 cihazım var 2 ay kullandım. Satıyorum. Yanında bir sürü likit , sıfır coiller var. Düşünürsen yardımcı olurum

Aklındaki tüm sorulara cevap veririm. Her türlü yardımcı olurum 

tosun tarafından 03/May/22 00:47 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

pico makinem serpent mini atomizer kullanıyorum. muji pamuk ve kanthal tel kullanıyorum. bu sayede coil derdim yok. 

balmumcu dan gliserin ve propilen glikol, n11 den ise sıvı nikotin ve keyfime göre aroma aldım. yıllardır da aynı hammeddeleri kullanarak kendi likitimi kendim yapıyorum.

buhar yoğunluğubeni tatmin eder ama Vaporesso buhar yoğunluğu olarak daha iyidir. Vaporesso ve yedek coilleri alıp yola başlabilirsin

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

zararları nedir bir süre sonra ciğerlerde hırıltı yapıyormu, çiğerlere direk buhar gidiyor sigaradan daha çok zararlı mı acaba? 

yan cizdim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek

Fikirleriniz için teşekkür ederim. Önerebileceğiniz bir firma - şirket - site var mıdır?

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Hocam selamlar. Smok Nord 4 cihazım var 2 ay kullandım. Satıyorum. Yanında bir sürü likit , sıfır coiller var. Düşünürsen yardımcı olurum

Aklındaki tüm sorulara cevap veririm. Her türlü yardımcı olurum 

Detay için pm atarsanız konuşalım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı

Zevk içinse Pico iş görür. Çok eski bir cihaz ama 3. kattan yuvarlayın bişey olmaz. Nokia 3310 gibi.

akarı kokarı yok ya piconun. o kadar çipli filan uğraştıktan sonra bi tane pico aldım 2.el hem ucuz hem de tam bi görev adamı minik iş görüyor. üstüne de galaxies taktım eğleniyoruz ^^

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    e2 bunu yazdı

akarı kokarı yok ya piconun. o kadar çipli filan uğraştıktan sonra bi tane pico aldım 2.el hem ucuz hem de tam bi görev adamı minik iş görüyor. üstüne de galaxies taktım eğleniyoruz ^^

Teşekkür ederim, nereden temin ettin var mı önerin? =)

Toplam Hit: 982 Toplam Mesaj: 10
esigara