Elektronik Sigara Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

hocalar elektronik sigara alacağım tavsiye edeceğiniz var mı

Mod not. Konuyu kilitliyorum, lutfen aramanin gucune inanin ve eski konulardan devam edin. Onlarca tavsiye yapildi deneyim paylasildi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

@Lynxmaster ile bi görüş detaylı bilgilendirecektir. Elektronik sigara satışı da likit satışı da kendisi yapıyor.

edit : konu linki

https://www.tahribat.com/forum/vaplyn-elektronik-sigara-likit-satisi-227218

KotomineKirei tarafından 16/Ağu/17 22:15 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek

hocam smok al85 kullanıcısydım tek pil oldgundan sarjı 1 günü çıkarmıyordu smok alien aldım gayet iyi tavsiye ederim fiyatı tam arastırmadan alma çok fahiş fiyatlar dönüyor herkez ne kaptırırssa ben kavacıktan 2 tane pil ,makine ,2 tane 30 ml likiti 300 e aldım

likit konusunda pek tatmin edici likite denk gelmedim en son efkar markayı önerdiler elimdeki likit bitince onu denicem

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Mod: Smoant Charon

Atomizer: Wotofo Serpent SMM

Pil: Samsung INR18650-30Q veya Sony VTC6

n-Base: alevkimya veya hazır likit alacaksan tahribatta satan var ona bir bak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

tavsiyem smok alien

" Elektronik Sigara Pazarı 0-1 " diye bir facebook grubu var oradan bi çok kere  alışveriş yaptım. adamlarla bir bağlantım yok. ama en ucuz ve orijinal satan onlar.

grupta

smok alien 220 tl

sony vtc5 25 tl

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

ben kullanmadım ama vaporesso revenger çok şık ve güzel bir cihaza benziyor. yorumlarda da hep olumlu bahsediliyor. 240-250 tl arası facebook gruplarında. smok alien ve al85 lerde ekran bozulması sorunu oluyormuş. Çok fazla şikayet var bu konuda.

Naber la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

bi süre kullanıp atarsın kenara

çevremde bi dünya insan kullanıyodu , sokaklarda falan görüyodum bende aldım , sonra kullanmadım çevremde kullananda kalmadı

sokakta tek tük görmeye başladım

heves ettiyse ucuz yollu bişey al , bi süre kullanırsın

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

çevremde bi dünya insan kullanıyodu , sokaklarda falan görüyodum bende aldım , sonra kullanmadım çevremde kullananda kalmadı

5 ay önce başladım hiç bırakmadım. normal sigara içemiyorum artık. leş gibi geliyor. ucuz olsun istiyorsan istick pico al bir tane yeter o.

Naber la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı
    umit bunu yazdı

5 ay önce başladım hiç bırakmadım. normal sigara içemiyorum artık. leş gibi geliyor. ucuz olsun istiyorsan istick pico al bir tane yeter o.

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    securespy
    securespy's avatar
    Erkek

6 ay önce arkadaşın kullanmadığı Pico ile başladım.. 2 hafta sonrasında Smok AL85'e geçiş yaptım. 1,5 aydır da Yosta Livepor 160 (Çift Pilli) mod ile Smok TFV8 Baby Atomizer (Smok AL85 kit ile birlikte gelen) kullanıyorum. Çok memnunum. Yosta kullanabileceğiniz en iyi fiyat/performans modlarından biridir. Pilsiz ağırlık 57 gram. Hafif ve kullanışlı. (Cihazları Çin'den Aliexpress üzerinden satın aldım.)

Likiti kendim demliyorum. Balmumcu'dan VG ve PG alıp, nikotini seyreltmek için vaporchef.net'ten 36mg'lık 100ml nbase ve 22 serisi klon aromalardan kullanıyorum. Damak tadınıza bağlı olarak seçip kullanabilirsiniz. 

Yoruldum..
Toplam Hit: 1040 Toplam Mesaj: 10
elektronik sigara