folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

alıcam alıcam dedim bir türlü almadım, e-sigara içen arkadaşlar durum nedir devam mı içmeye

Geniş bir alem müridim, sürekli daha kaliteli ürünler çıkıyor, likit desen sürekli daha üst düzey bir şeyler buluyorsun, sigarayı bıraktırması zaten başlı başına olayda, tel sarımdı, pamuktu, likit yapayım dı, nbase alayım dı derken sağlam bir hobiye dönüşüyor valla:) Sigara içenler ne yapın yapın bir deneyin..

uzun soluklu içimde böyle tat vermeme olayı oluyor mu , valla sigaradan bıktım bu yazıyı yazarken bile yaktım bir tane :)

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

alıcam alıcam dedim bir türlü almadım, e-sigara içen arkadaşlar durum nedir devam mı içmeye

Geniş bir alem müridim, sürekli daha kaliteli ürünler çıkıyor, likit desen sürekli daha üst düzey bir şeyler buluyorsun, sigarayı bıraktırması zaten başlı başına olayda, tel sarımdı, pamuktu, likit yapayım dı, nbase alayım dı derken sağlam bir hobiye dönüşüyor valla:) Sigara içenler ne yapın yapın bir deneyin..

uzun soluklu içimde böyle tat vermeme olayı oluyor mu , valla sigaradan bıktım bu yazıyı yazarken bile yaktım bir tane :)

Bırak dostum hiç uğraşma valla sigarayla, tad vermezse bulursun başka likit. Hatta kendin yaparsın canın ne çekiyorsa. Ben şu an nötr bir şey içiyorum amaç nikotin almak. Önemli olan doğru aleti bulmak. Daha doğrusu aleti bulmak, likiti ve likitleri blulmak her aşaması araştırma deneme ve yanılma istiyor, ama bu arada da sigara içmiyorsun, gterçekten nefes alıyorsun, tad alıyorsun, koku alıyorsun vs. vs.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

ya ben de almaya niyetlendim de amma inciği cinciği varmış lan. bana max  200 tl tutacak (inciği cinciği dahil) alınabilcek e sigara önerebilecek var mı ? türk sitelerinden olması lazım.

black implies white, self implies other, life implies death.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

bizde almış olduk.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

o kadar link bile verdim alıp geçeydin ibo. en fazla arada takılacağın bi nargilen olur evde.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Bende bu sabah iş yerinden birinden aldım. 1 gün kullandı vazgeçti. Eleaf istick TC60W modeli. 3-5 kullanıma göre beğendim içimini. 30w yetiyor hatta sert bile geldi. Hexocell diye natural likitle denedim. Sette o varmış. 

Biraz kullandıktan sonra deneyimlerimi tekrar yazarım

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

bizde almış olduk.

aha ikisi de aynı  paketteyse takılır bu gümrüge yüzde 80.

bu arada vt75 ilk başlangıç için fazla değil mi hocam?_

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı
    sancaks bunu yazdı

bizde almış olduk.

aha ikisi de aynı  paketteyse takılır bu gümrüge yüzde 80.

bu arada vt75 ilk başlangıç için fazla değil mi hocam?_

arkadaş getiriyor,bakalım denicez