Elektronik Sigara Öneri Ve Alış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Elektronik hakkında bilgi sahibi olanlar yazarsa sevinirm arkadaşa almayı düşünüyoruz. Burdan sorayım dedim satan varsa burdan bile alabilirim hem kaliteli hem uzun ömürlü olsun. Ayrıca normal sigaradan zararı yararı nedir bunları bile varsa yazarsa sevinirim.

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=zNUwFLWzo7s

e sigaranın kesin zararları şunlardır vs.  söylenemiyor hocam. 30-40 sene sonra nasıl zararları olabilir vücüda belli değil. araştırma yapan üniversiteler vs. var. genelde sonuç sigaradan %90 daha az zararlı şeklinde oluyor. yukarıdaki video da yardımcı olabilir.

benim şahsi olarak düşündüğüm nokta şudur. ciğerlere buhar çekiliyor. bu buharın bir kısmı illaki ciğerlerimizde kalıyor. ciğerimizde kalan likitin buharı bir zaman sonra ciğerlerimizde su toplamasına vs. yol açar mı? ciğerler su toplarsa işlevini yerine getiremiyorlar.

cihaz olarak çok fazla para verip şu cihaz, şu atomizer vs. para harcamayın bence. amaç sigarayı bırakmak. bir tane pico işinizi rahatlıkla görecektir. önemli olan size sigarayı aratmayacak oranda nikotini bulunan likit almakta.

picolar 180tl civarıdır hocam. satıyorum ama elimde yok şuan. 15 güne kadar elimde olur cihaz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walwo
    walwo's avatar
    Erkek

sağlık konusuna girmicem 1 seneye yakın süredir kullanıyorum.

ilk olarak pico ile başladım hala yedek olarak da duruyor geçen hafta vaporesso revenger aldım atomizeri olsun modu olsun çok güzel cihaz hoşuma gitti

giriş seviyesi cihaz yerine onun bir üstü cihaza karar verirseniz orta ve uzun vadede daha iyi olur 

Arkadaşa bakıp çıkıcam :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

giriş seviyesi cihaz almanız önerilir.. Katılıyorum.. çünkü giriş seviyesi cihazların tamamında içindeki coil kısmı hazırdır. Yanar ve yanınca hazır coili değiştirip takarsın kullanıma devam edersin. Esigara kullanan kişi aynı anda sigarayı sürdürdüğü sürece sigaradan uzaklaşamaz o yüzden en iyi esigara sigarayı aratmayandır. 
    Ben 1 senedir MTL içim kullanıyorum kullandığım cihaz sx mini ml class atomizerim expromizer v3 kendim sarıp kullanırım.
    Başladığımda kullandığım cihaz Joyetech egrip 2 idi..

Pico ile başlayabilir arkadaşın.. Swag kit ile başlayabilir, revenger kit ile başlayabilir.. Bunlar komple başlangıç seviyesi cihazlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bir arkadaşım Vaporesso Revenger'ını satıyordu almayı düşünürsen sorayım fiyatını hocam.

while (1<2)
Toplam Hit: 766 Toplam Mesaj: 5
sigara