Eleştiri İstiyorum (Müzik)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Müridler amatör olarak elektronik müzikle uğraşıyorum. psy trance yada trance kollarının dinleyicileri vardır mutlaka. Sizlerden eleştiri rica ediyorum. Proje şu an yapım aşamasında bir çok eksik olduğunun farkındayım. Özellikle mix kısmında, çünkü kulakiçi kulaklıkla yapıyorum haliyle duyum zor oluyor. Bazı sesler fazla yüksek bazıları alçak olmuş olabilir. Genel itibariyle yorumlarınızı yaparsanız sevinirim.

https://soundcloud.com/bakuyindite/2905-trance

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insaf
    insaf's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sorry! We can't find that track.

Did you try to access a private track, but were not logged in?

Maybe the track has been removed.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    insaf bunu yazdı

Sorry! We can't find that track.

Did you try to access a private track, but were not logged in?

Maybe the track has been removed.

tekrar dener misin ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insaf
    insaf's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok karman çorman, hengame bir şey olmuş. hele 1:01'de giren synth çok rahatsız ediciydi devamını dinleyemedim kapattım ama madem yorum istiyorsun şöyle söyleyeyim, background'da akan loop melodi ile alakasız şeyler yazmışsın, (15. saniyede kemana benzer şey ve polis sirenine benzeyen synth gibi.) tek uyumlu şey 27. saniyede giren "o o o, a a a" şeklindeki sinti. kulaklıkla dinlediğim için bassline falan da duyamadım, geriye bir tek kick ve crash kalıyor -ki zaten onlarda tek düze ilerliyor. 

mix/mastering hakkında yorum yapamayacağım çünkü hakim olduğum bir alan değil, 

velhasıl, hevesini kırmak istemem ama dinlenebilir/kulağı tırmalamayan şeyler üretmek için, pc başında biraz daha dirsek çürütmen gerek gibi.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    insaf bunu yazdı

eyvallah hocam sağol.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

1:01 de başlayan ve 2:39 da sona eren zulümü saymazsak gerçekten güzel çalışma olmuş derim

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

1.01 de birden deişmesi ritmi bozmuş,2.41 dede çok duraklıyo.

Tekkeli tarafından 01/Haz/15 12:49 tarihinde düzenlenmiştir

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

psy trance gibi olmamıs güzel giriş yapmışsın yanlıs sound seçmişsin 1.01 sonrasında daha soft sesler kullansaydın keske bide müziği doldur 1 dk sonra müziği düzgün sekilde doldurman lazım başarılı inşallah devamı gelir.

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
Toplam Hit: 1072 Toplam Mesaj: 8