folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Elimizdeki Sonuçlar Müslümanlar Gibi... Bazıları İyi, Bazıları Da Şii

Elimizdeki Sonuçlar Müslümanlar Gibi... Bazıları İyi, Bazıları Da Şii

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    İngiltere'nin en saygın bankasında islam dini ile ilgili bir gaf kıyamet koparttı.
    İngiltere'nin ilk kredi kartı olarak 1966'da kurulan Barclaycard'ın önde gelen yöneticilerinden, tanınmış bankacı Marc Howells, öyle bir gafa imza attı ki yılda 400 bin dolar kazandığı işinden oldu.

Söz konusu olay şirket bilançolarının ele alındığı bir toplantıda meydana geldi. Howells, toplantıda “Elimizdeki sonuçlar Müslümanlar gibi... Bazıları iyi, bazıları da Şii” deyince kıyamet koptu.

Toplantıda hazır bulunanlar, bu ayrımcı yaklaşıma sert tepki gösterirken konu daha sonra üst düzey patronlara intikal etti. Tepkiler üzerine Howelli görevinden ayrıl-mak zorunda kaldı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

amk embesili Şii'nin ne olduğunu bilmez yorum yapar :@

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    mal işte=)

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek

The results were like Muslims some were good, some were Shiite.

Sonuçlar Müslümanlar gibi bazıları iyi, bazıları bok gibi.

Cümlede kastedilen anlam tam olarak bu ve adam bu yüzden işten atılmış :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    bulutbey bunu yazdı:
    -----------------------------
    zokoro  ben bu adamın şiileride sünnileride iyi bildiğine eminim a.q :D bu amerikanın zenginlerinin yarısı cia ajanı belkide daha fazlası :)

sawIV bu söz hristiyanlar vede yahudiler içinde söylenebilir :) sonuçta ağaç olayı :D çürük meyve çıkabilir :C fazla kızmamak lazım :D
    abi bilsede teoride biliyo :F çıkacak Şii kardeşim götünü kesecek görecek ondan sonra 3 boyutlu göte gelmeyi :F

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Zokoro bunu yazdı:
    bulutbey bunu yazdı:
    zokoro  ben bu adamın şiileride sünnileride iyi bildiğine eminim a.q :D bu amerikanın zenginlerinin yarısı cia ajanı belkide daha fazlası :)

sawIV bu söz hristiyanlar vede yahudiler içinde söylenebilir :) sonuçta ağaç olayı :D çürük meyve çıkabilir :C fazla kızmamak lazım :D
    abi bilsede teoride biliyo :F çıkacak Şii kardeşim götünü kesecek görecek ondan sonra 3 boyutlu göte gelmeyi :F

Irak ' a git seni şii kardeşlerin ağırlasın bi :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    Puhahaha yaw shit i kim şii olarak tercüme etti, hiç durmasın hemen vursun kendini, belkide bilerek öyle tercüme etti şiilere karşı bir garezi vardı kim bilir.
Toplam Hit: 1917 Toplam Mesaj: 7