folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Elinde Bu Tema Olan Varmı? (Enginethemes)

Elinde Bu Tema Olan Varmı? (Enginethemes)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek

arkadaşlar temayı alıcam ama önceden test etmem gerekiyor.  boşu boşuna 89 dolar vermek istemiyorum. Çünkü şu anda olduğundan daha farklı birşeyler yapıcam.

https://www.enginethemes.com/themes/directoryengine/

İnternette dolanan warezler denedim ama bi kısmında son ilerleyemiyorum bilerek bozuk versiyonlarını atıyorlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

hocam elimde yokta inceledim emeğe laf etmiyorum da o para etmez bence yüksek bir miktar ona göre. İşlevleri themeforestteki emlak temalarına vs benziyor. Onlardanda edit yapabilirsin 48 dolara vs mevcut.

insidae tarafından 10/May/15 23:18 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

http://www44.zippyshare.com/v/rMqTsrOp/file.html

Bi dene, taratmadım, indirmedim. Kuru link :D

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaparike
    kaparike's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dilersen 45 $ a lisanslı orjinal temin edebilirim. Satın alma sayfasındaki seçeceğin herhangir pluginde hediyem olsun.

Anti Envato
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek

insidae bunu yazdı

hocam elimde yokta inceledim emeğe laf etmiyorum da o para etmez bence yüksek bir miktar ona göre. İşlevleri themeforestteki emlak temalarına vs benziyor. Onlardanda edit yapabilirsin 48 dolara vs mevcut.

dostum 1 haftadır arıyorum ama adam gibi bi bunu buldum ana sayfa düz kurumsal bir site gözükücek iç kısımdada ilan sistemi bu tasarımdan başka adam gibi bişi bulamadım eğer bildiğin varsa tavsiyelerini beklerim

EnableTurk bunu yazdı

aynı hocam warezde aynı hata hep kendileri yayınlıyorlar bu sürümünü anca indiren biri paylaşırsa çalışan bi sürüm olabilir.

kaparike bunu yazdı

Dilersen 45 $ a lisanslı orjinal temin edebilirim. Satın alma sayfasındaki seçeceğin herhangir pluginde hediyem olsun.

hocam süpersin satın alırken seni bulurum. Ama öncelikle temanın tam bana uygun olluğunu görmem lazım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaparike
    kaparike's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    anaconda bunu yazdı

insidae bunu yazdı

dostum 1 haftadır arıyorum ama adam gibi bi bunu buldum ana sayfa düz kurumsal bir site gözükücek iç kısımdada ilan sistemi bu tasarımdan başka adam gibi bişi bulamadım eğer bildiğin varsa tavsiyelerini beklerim

EnableTurk bunu yazdı

aynı hocam warezde aynı hata hep kendileri yayınlıyorlar bu sürümünü anca indiren biri paylaşırsa çalışan bi sürüm olabilir.

kaparike bunu yazdı

hocam süpersin satın alırken seni bulurum. Ama öncelikle temanın tam bana uygun olluğunu görmem lazım.

Tamam hocam bir pm kadar yakınım

Anti Envato
Toplam Hit: 983 Toplam Mesaj: 6