folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Elinde Conuter Strike 1.6 CFG Olan ?

Elinde Conuter Strike 1.6 CFG Olan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egemen54
    Egemen54's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:
    -----------------------------

hiç birini okumadım..

lakin arkadaşlar cfg yüzünden oyunu bırakanlar oldu demişler.

şunu diyorum o adam cfg yüzünden oyunu bıraktıysa sanırım kullanmıyordur ve cfg kullananlar yüzünden bırakmış.

sonra sxe bunların alayını engelledi (serverına göre değişiyor)  ee peki madem bu adam default oynuyor neden bırakıyor ? 

takıldığım nokta bu :)

ayrıyetten CFG diyoruz hani CONFIG açılı mı..

bunu nasıl hile olarak düşünebiliyorsunuz veya oyunu bu kadar etkilediğin idüşünüyorsunuz oda merak konusu tabisiki..

-----------------------------

Yok baris ben ve FCN'in bahsettiği cs yi bırakma olayının sebepleri  :

1- Belirli bir dönemde mantar gibi çoğalan hileciler
    2- Hileyi engellemek için yazılan anti hile programının oyunun ayarlarını engellemesi ve bir çok sorun çıkarması'dır. Yani cfg değildir.

Cfg'nin oyuna etkisi olayına gelirsek özellikle sxe'nin yoğun olarak kullanıldığı bu dönemde sadece ayarları tek komutla oyuna aktarmak olarak düşünebiliriz.
    Tabiki oyunu bazı ayarları değiştirerek daha iyi oynamak mümkündür. Ancak bunun sizi oyun içinde süperman yapacağını düşünmeyin. Bir not defteri açın ve rate ayarları, sens, fps ve sizi daha rahat ettiren konsol ayarlarını yazın cfgismi.cfg olarak kaydedin kullanın. En kullanışlısı budur. Ayrıca takıldığınız serverın ayarlarının da iyi olması çok önemlidir. Bu saydığım şartları sağladığınız takdirde daha fazlasını aramanıza gerek yoktur.

Bilginin efendisi olmak için, çalışmanın kölesi olmak gerekir.
Toplam Hit: 2587 Toplam Mesaj: 22