Eline Gitarı Her Alan Gitarist Olamaz !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Synthmaster
    Synthmaster's avatar
    Erkek
    Eline gitarı her alan gitarist, bageti her alan baterist olamaz. Öyle arkadaş gurubuyla, kız arkadaşının yanıda, ezik kalmış metal barlarında vs, beş altı akor çalıp sonra etrafta "ben gitaristim, bateristim, yeah, power basıcan abi, sol minor basıcan, sonra ali gircek soloya, woow" die göt savuranlar kendini müzisyen sanıyorsa çok büyük bir hata yapıyor. saçlarını götlerine kadar uzatıp; düşük kot giyen, kısa boylu dik saçlı oruspularla gitar çalma bahanesile tenha züppe sokaklarında sevişen piclemeler isterlerse dünyanın en büyük virtuozunden ders almış olsun, hiçbirinin 1 gr değeri yok. Bunları eritip sabun yapmak gerek. İki akor basan adamdan müzisen oluyorsa eğer, iki şiir okuyandan da şair olur.

Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    hacım çok haklısında cümlelerinin içerdiği şiddete bakılırsa biri sahilde senin sinirini fena bozmuş:))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deadnightwarrior
    Deadnightwarrior's avatar
    Erkek
    ulan helal olsun be herif resmen aklımdan geçenleri bire bir söylemiş
    bende yıllardır müzik yapıyorum ama etrafta böyle tipler çoğalmaya başladı...yazık
    hiçbişeyede benzemiyolar
    benim çaldığım grup bile o saydığınız gruplardan iyidir.hiç şaka yapmıyorum.
    o gruplar da anlattıklarımızın aynısı ama aradan sıyrılıp ünlü olmuş tipler
    ne nota bilirler ne de kendilerinden başkalarını..
    o yüzden forumlarda veya hayatta hardcore gibi şeyler dinleyenlere kıl omuşumdur
    ağzıma geleni de söylerim..ne güzel
    bu konuda birlikte çalışabiliriz Synthmaster
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    STRIKER
    STRIKER's avatar
    Erkek
    gerçekten güzel eleştiri.ben 7 senedir gitar bağımlısıyım.metallicanın anatomisini çıkarttım bi bakıma.hayatım boyunca hiç ders kurs felan görmedim.aldım mehodları bir bir çalıştım.bi ton parça çalıyorum.ama gitar öyle bi makineki yaratıcılığın sonu yok.birde şuna değinmek istiyom.
    iyi gitar çalmakla ünlü olmak arasında dağlar kadar fark var.mesela bi santanaya gitarın babası diyolar.hassittirsinler ordan.adam döndürüyo dolaştırıyo her parçada saund kullanıyo.isveçli gitarist "yngwie malmsteen" ile santanayı karşılaştırın.eminimki malmsteenin yeteneği ve tekniği konusunda bana katılacaksınız.

Ölümüne GÖZTEPE
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaDeS
    HaDeS's avatar
    Erkek
    Bir gün ntvde müzik ile alakalı bir program izliyordum ve röportajda sex pistols un elemanları vardı ilk sahne günlerini sordu muhabir gitarist sadece bir nota biliyordum ve elime gitarı aldığımda sadece tellerin üzerinde parmaklarımı gezdirip diğeri ilede tellere vurmak aklıma geldi ve bu grup ilk başlangıçda ne gitardan ne bateriden nede başka bir enstrümandan anlamıyordular şimdi ise dünya ünlüleri arasındalar..Başlangıç önemli değil sonuç önemli.

Biz Eskiden Eskiden...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
    walla abicim 1.5 yıldır davul çalıyorum ne kızlar nede para kazanmak amaçlı yapmıyorum zaten bilen bilir nası bi konumda olduğumu. Plaj gitarcılarına eline baget alıp nota okumasını bilmeyen davulculara bende karşıyım onlar yüzünden gerçek müzisyenlerin piyasası bozuluyo.Özellikle özenti gençlik karı kız ortamı yapmak için en dandiğinden bi elektro alır 2 şarkı ezberler(özellikle dumandan) sonra ben kral gitaristim diye geçinir.Bu işi para için yapana hiç lafım yok ama müziği karı kız götürmek için kullananların cezasını kesicez yakında
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    Deer_Skull bunu yazdı:
    -----------------------------
    walla abicim 1.5 yıldır davul çalıyorum ne kızlar nede para kazanmak amaçlı yapmıyorum zaten bilen bilir nası bi konumda olduğumu. Plaj gitarcılarına eline baget alıp nota okumasını bilmeyen davulculara bende karşıyım onlar yüzünden gerçek müzisyenlerin piyasası bozuluyo.Özellikle özenti gençlik karı kız ortamı yapmak için en dandiğinden bi elektro alır 2 şarkı ezberler(özellikle dumandan) sonra ben kral gitaristim diye geçinir.Bu işi para için yapana hiç lafım yok ama müziği karı kız götürmek için kullananların cezasını kesicez yakında
    -----------------------------

aabi sana kesinlikle katılıyorum..gıcık oluyorum bu tür insanlara ve bunlara da bööle salak gibi yüz veren karı kıza da uyuz oluyorum:(((arkandayım!!!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Siyah
    Siyah's avatar
    Erkek
    Zaten bu işi kkarı kız için yapanlar cafelerde bikaç pop şarkısı çalıp o tür manita yapmaktan öteye gidemiyo.Merak etmeyin yani :)

Anlatabileceklerin, karşındakinin anlayailecekleri ile sınırlıdır.
Toplam Hit: 2409 Toplam Mesaj: 8