ELVEDA(ALPİN2003)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar şu yazıyı yazdığım 4 eylül 2003 tarihi ile aranızdan bir yıllığına ayrılıyorum neden?

Bu sene 8. sınf olduğum ve Andolu liselerine girceğim için odamdan bilgisayar tv vs ... kalktı ve her gün dershane adındaki iğrenç şey var o yüzden bir yıl boyunca bilgisayr yasaklandı,İster h. s.k.t.. deyin ister ah yaparsın deyin bu sene iyi bir anadolu lisesi için notları 5 yapmam gerikiyor

Bir yıl boyunca aranızda yokum Selametle kalın
    ------------------------------------------------
    Sıkı yönetim olduğu için küfürler editlenmiş ve 15 eylül yerine bu tarihte aranızdan ayrılıyorum
    ------------------------------------------------

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    alpin derslerinde basarilar dilerim
    yoklugun belli olacaktir.
    derslerin ve gelecegin herseyden daha onemli bunu unutma,
    simdiden basarilar...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    NİAZED nickli arkadşa yasakları delmek sana bir şey kazandırmaz unutmaki o yasak benim için konuldu ve benim yararıma tartışmaya son günde girmek istemiyorum

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    sorun şu.. tahribata yarım saat girip çıkamıyosun :)

başarılar sana ufaklık...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    ya bence o kadarda fazla bastırma zaten eger kafan calısıyosan yaparsında ufak biracık kacamagın zararı olmaz ama tabiki kendin bilirsin.ben seni teşvik etmiyim :)) ama hz kolaydır. ben okumadım hz ama biliyorum:)))

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unzippeD
    unzippeD's avatar
    Erkek
    geçen sene bende aynı durumdaydım ...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

inşallah 1 seneni rezil ettiğine değer :)))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
    eywallah bol kıllı arkadaş.madem burayı bırakıyosun barı adam akıllı çalışda bi işe yarasın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Katılıyorum 1 sene kas kendini sonuna kadar git kaza nbiyeri sora rahat rahat takıl..

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    lam minik kardeşimmm lam bol sanslar sana başka bişey demiyorum sen kafana takma derslerini bizzat ellerimle düzeltecem hepsini 5 yapacam bir girsinler o servera notları anasını nile ağlatacam inşallah 8. sınıfta senden başka alp yoktur yoksa hepsininkini 5 yapmak zorunda kalacam

bir öneri sana diğer alplerin hepsini yok et bence hem benide zahmete sokma yaff

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkish
    turkish's avatar
    Erkek
    umarım ıse yarar.. ıstedıgın notları alır ıstedıgın unv. gırersın kardesım.. kolay gelsın sana..

0pen your minD
Toplam Hit: 2746 Toplam Mesaj: 11