folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Eminevim Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

Eminevim Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Bende bir ara görüşmüştüm. Hatta sonra çok aradılar. bende elimdeki parayı dağtıp ormana yerleştim dedim oyle kurtuldum.

hesap kısmını detaylıca öğrenirseniz banka kredisi ile ev almaktan farkı olmadıgını görürsünüz. Sistemleri değişti ise son durumlarını bilmiyorum.

Bana uymadı sizin prensipleriniz farklıdır uygun gelir girersiniz. Kabaca şunu soyleyim bankada alırsam 100 milyar faiz öderim burdan alırsam az faiz öderim bu yanılgıya düşmemenizi tavsiye ederim.

ev almanın en mantıklı en saglam yolu. Biriktre bildiğiniz kadar nakit biriktirp banka aracılıgı ile banka kredisi ile almaya çalışmak. Banka ipotek koyuyor eyvallah ta ne oldugunu biliyosun. Allah korusun odenmez ise muhatabın belli yardımcı olacak olan yine banka

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

Up olsun.  Güvenirliği hakkında bilgisi olan varsa sevinirim.  Mantıklımı sizce

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ev alan arkadasim oldu bunlarla. Calisma kosullarini bilmem ama uzun yillardir varlar ve ev alanlari goruyoruz etrafta.

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

mantikli degil, sadece kredinin adini degistirmisler ama yine krediden daha fazla faiz oduyorsun, bankadan al daha mantikli birde sistemlerinden cikmak istersen acayip camur yapiyorlar 10k falan kesinti yapiyorlar bildigim kadariyla, git pasalar gibi bankadan kredi kullan baba bulasma vede faiz oranlarida(sen ne dersen de ama bence faiz) daha yuksek.

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

şikayetvar sitesinde eminevim ile ilgili şikayetleri görebilirsiniz:) yığınla dolu:) çıkmak isteyipte parasını alamayan mı dersin 4 yıl olduğu halde çekilişte çıkmayan mı dersin ne ararsan var.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

faizsiz sistem,

faizsiz banka

hastayim bu kelimelere (:

faizsiz ev vereceklerse 100 tl ye evi satsinlar ben onlara 100 tl odeyeyim ona faizsiz sistem denir.

100 tl ye evi al sonra gelir ucreti, sistem ucreti vs diye ucret al 100 tl lik ev gelsin sana 150 tl ye

sonra faizsiz ev satiyorlar (:

Bende bu yüzden girmedim bu sisteme. Araba için girecektim ama rakamlar bankayıda geçer gibi olunca vazgeçtim ama Allah için adı faizsiz sistemdi o zamanda :D

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 4329 Toplam Mesaj: 37
eminevim