folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Emlak İşi Yapanlar ?

Emlak İşi Yapanlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

Turizm sektöründe olan arkadaşlar tam olarak ne iş yapıyorsunuz ?

Emlakçılık özellikle son birkaç yıldır patladı gitti. Halkımızda para var ki alıyor satıyor kiralıyor. Bu da emlakçıların çoğalmasına, kurnaz olanın işi bilenin kazanmasına sebep oldu. 

Sana tavsiyem başla, işi bi gör, seversen işi öğrenmeye bak. O işte en az 1 sene çalış gözlemle sonra işin piçliğini de öğrenirsin. uyanık ol. Yeterli pörtföy oluşunca ve kendini hazır hissettiğinde küçük bir emlak ofisi açarsın. O işte eleman olarak kazanamazsın. Hatta hemen hemen her işte öyledir. Kendi yerini açarsın, işlerin artınca eleman alırsın falan filan. Birazda kısmet meselesi...

İstanbulda remax var. Onların emlak işini bi araştır. Adamlar nasıl iş yapıyor, nasıl büyümüşler falan bi gör derim ;)

Hocam ben turizim sektörnde masörlük yapıyorum ama bu sene fotograf işini yapacam.Bir tane mekanın fotograf işini alıp satış yapmayı düşünüyorum olmazsa masörlüğe devam sen demi turizimcisin hocam ?

Hem tur operatörüyüm hemde otel de resepsiyon ve sorumlu kişiyim. 11 yıldır turizm sektöründe içine giripte öğrenmediğim bir iş kaladı diyebilirim.

Zaten hocam turizim de çalışıp tek turizim den anlayan adam görmedim :D mutlaka başka sektörü deniyor sonra turizim e geçiyor bir daha da kolay kolay vazgeçemiyor.Sen antalya bölgesindemisin hocam ?

Hocam ben sadece turizm sektöründe çalıştım. Başka sektöre geçmedim, denemedim. Ancak çevresi geniş bir insanım. Bilmediğim görmediğim sektör çok azdır. Sıfırdan başlayıp şuan 10-15 milyonluk bir şirket olmayı başarmış gıda sektöründe faaliyette olan kişilerden tutta bilişim, güvenlik, elektirk, oto, pazarlama gibi birçok alanda bilgim vardır. Çevre geniş, içine geçip görüyoruz. Haa sende gider bakarsın ne yapıyo bunlar diye ama sen gidipte onların finans kısmını muhasebede resmi ve resmi olmayan gelir giderlerini bilemezsin. ;)

Antalya değil hocam istanbuldayım ben. 

Anladım hocam evet turizim de çalısan insanların gerçekden çevresi cok geniş oluyor.Hocam kış sezonu boş olacağı ıcın demek ıstıyorum elbette gayrı resmı gıderlerı olacak ama ben ılk etapta eleman olarak baslayacagım ıcın onemlı olan benım komısyon 

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yaz-kış sezonu ile uğraşmak istemezsen istanbul iidir ;)

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Yaz-kış sezonu ile uğraşmak istemezsen istanbul iidir ;)

hocam ben masör olarak turizim de çalışabilirim oda erkek olarak İstanbul yada diğer şehirlerde cok zor malum o yuzden Antalya yada diğer turizim şehirleri mecburem Antalya'ya yolun düşerse hocam buyur gel misafirim ol

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

ipini koparan emlakci oluyor

bizim buurdaki daireye asmis emlak firmasi gullu erkandan diye. gullu erhan bile emlakcilik yapiyor amk D

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
Toplam Hit: 3623 Toplam Mesaj: 25