folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder En / Tr Site Editor Ucretleri Ne Kadar ?

En / Tr Site Editor Ucretleri Ne Kadar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

tr site icin

en site icin calisan arkadaslar eleman calistiranlar 

ne kadarlik bir is icin ne kadar ucret oduyorsunuz.

icerigi siz mi temin ediyorsunuz.

soruyorum vunku en sitelerimiz var baslangicta 1 tanesine editor alip verdigimiz dokumandan kopyala yapstr wp yapip gerekli tag duzenlemeleri ve konu gorselini netten bulup koymasi islemini yaptiracagiz.gunde 2 tane makale girse bunun icin ne kadar ucret vermek gerekir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhnhalil48
    gkhnhalil48's avatar
    Erkek

EN bilmemde TR de 100 kelime 1 lira bazen 150 kelime 1-2 lira değişiyor r10 bak ama emin ol EN daha fazladır fiyat olarak :D

Tanrı Türkü Korusun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    gkhnhalil48 bunu yazdı

EN bilmemde TR de 100 kelime 1 lira bazen 150 kelime 1-2 lira değişiyor r10 bak ama emin ol EN daha fazladır fiyat olarak :D

hocam makale filan sifirdan yazmayacak.ben temin edicem.kaynagi

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

benim dizi sitesi için söyledigin gibi yaptırdım hocam c/p tarzı. 15 kuruş civarı tanesi c/p, etiket girme,resimle birlikte 25 kurusa falan yapıyorlar. 50 kuruş hadi bilemedin max 1 tl ödersin. İngilizce icin degisiklik olacağını sanmıyorum işlemler aynı neticede. İçerik sen bulmaycaksanda cok fiyat artmaz. Ben yanlıs hatırlamıyosam 2 site vermiştim adama benim wpye içerik acması icin 3 etiket + 1 resim, içerikleri taslak olarak kaydetmesini söyledim. 50 içeriğe 15 tl almıstı

insidae tarafından 24/Kas/15 19:13 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

benim dizi sitesi için söyledigin gibi yaptırdım hocam c/p tarzı. 15 kuruş civarı tanesi c/p, etiket girme,resimle birlikte 25 kurusa falan yapıyorlar. 50 kuruş hadi bilemedin max 1 tl ödersin. İngilizce icin degisiklik olacağını sanmıyorum işlemler aynı neticede. İçerik sen bulmaycaksanda cok fiyat artmaz. Ben yanlıs hatırlamıyosam 2 site vermiştim adama benim wpye içerik acması icin 3 etiket + 1 resim, içerikleri taslak olarak kaydetmesini söyledim. 50 içeriğe 15 tl almıstı

50 60 ıcerıge 15 tl uygun gıbı 1 saat surmez 

ben sıteyı bırakacagım komple herseyı yapacak gozum arkada kalmayacak bırını bulmam lazım 

hipokondriyak tarafından 22/Şub/16 00:00 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 3791 Toplam Mesaj: 5
editör tr icerik en