folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder En Etkili Dövüş Sanatı

En Etkili Dövüş Sanatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WingTsun
    WingTsun's avatar
    Erkek
    Emin Boztepe , Salih avcı ve İp Man gibi isimleri araştırmanı videolarını bolca izlemeni ondan sonra karar vermeni tavsiye ederim.. Dövüş sanatı kimilerine göre her zaman güç işi olarak gözükmüştür.. kimilerine göre sadece teknik işi.. dövüş sanatı zeka işidir satranç gibidir.. stratejini ve hamlelerini saniye değil salise içinde belirler ve atağa geçersin.. bu sayede karşındaki en güçlü insan bile olsa en teknik insan bile olsa galip olan sensindir.. kimse yanlış anlamasın her türlü dövüş sanatına saygım vardır.. ama boks bana komik geliyor.. güce yönelik çalışmalar ve 3 adet yumruk.. karşısına teknik biri geçtimi afallayabiliyor.. kick boxada garip bakıyorum nedenmi? hepimiz hayatımızda 1 kere kick box müsabakası izlemişizdir en azından fox tvde.. adam bir yan tekme atıyor karşıdaki yiyor o da ona atıyor o da onu yiyor.. yumrukları yiyorlar.. siz biz o yumrukları yesek belki 3 gün yatakta yatarız.. ben size Wing Tsun diyorum araştırın ama filmlere bakarak araştırdım demeyin gerçekten araştırın hele ki Emin Boztepe'yi araştırın bu adamın geçmişini ve şu anki halini..

Karşılıklı duran iki aynanın tam ortasındayım.. Kendimi kendimden ayırmışım.
Toplam Hit: 12042 Toplam Mesaj: 62