folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder En İyi Agp 8X Ekran Kartı ?

En İyi Agp 8X Ekran Kartı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek

RaNGeR bunu yazdı:
    -----------------------------

Sen ATI olmasın deyince ben ATI araştırmamıştım  Ama şimdi sen sorunca ATI lere de baktım.

Arkadaşın söylediği HD3850 ler PCI Express 2.0 destekli. Sen AGP 8x istediğini söylemiştin. Birkaç dakikalığına araştırdım ve 512 MB SAPPHIRE AGP 8x ATI X1650PRO 128Bit AVIVO ekran kartını buldum. Bir bak bakalım hoşuna gidecek mi...

-----------------------------

bazı sitelerde agp mdeli de gördüm o yüzden 3850 seçeneklere ekledim nvidia yetersiz geldien üst model 5500 o da arkadaşın dediği gibi 5200 ün bi gömlek üstü mecbur ati ye talim edecez ya da kafayı kırıp yeni bi sistem toplayacam neyse önerdğn kartı bi inceleyem. teşekkürler ayrıca önerilerin için

edi büdüt: 3650 serisis gdrr3 desteklibi ekran kartı buldum bu nasıl sizce

http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=334&pid=5496&show=comment

çok uzakta uzak denizlerde...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Bir süredir piyasayı takip edemiyorum, Nvidia 8 serisinin agp üretimini de yapacağını söylemişti, ama vazgeçilmiş. Bu durumda agp alabileceğin en iyi kart eğer dx10 istiyorsan ati 3650, dx9 istiyorsan nvidia 7900gt.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    sana yapabileceğim öneri agp sistemden derhal kurtulmandır . ben çok çektim agp den sende çekme kafanı kullan kurtul o sistemden artık önem vermiyorlar agp ye . sen şimdi alıcaksın ekran kartı onun peşinden bir yığın masraf çıkıcaktır . pcı-e sistem kur . ama illada alacağım dersen nvidia 7900 ler iyidir

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
Toplam Hit: 2904 Toplam Mesaj: 14