En İyi Linux..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mike
    mike's avatar
    Erkek
    konu 2 sene öncesine ait öncelikle bu konuyu önlere tasıdıgıım için kusura bakmayın aynı konuyu bende acmayı dusunmustumde :) bir arama yapım belk idaha önceden acılmıstır dedim ve haklıda cıkmısım elimde pardus var 1 kac ay önce kurup 1 ay kadar bir zmn kullanmıstım simdi pc'ye format atıcam ve diorumki windowsun yanında bir işletim sistemi daha kurayım linux tabikide :) ama pardustan baska boot haline getirilmiş 1 linuxum yok :S ve az önce format hazılıgı yaptım tüm programları cd'ye yedek aldım ve az önce sildim fln nero'da bu prolar arasındaydı simdi yeniden neroyu kurmak istemiorum cunki zmnım kısıtlı benim format atıp programları yüklemem bu geceyi bulur :D Tasarımcı adamız bir cok programa ihtiyac duyuyorum sizlere sormak istedigim suki sizce pardus ne kadar iyi aranızda pardus kullanan varmı dedigim gibi ben 1 ay kullandım ve beyendim ama diger linux sistemleri kullanmadıgım için pardus ile bir karsılastırma yapamıorum sizce pardusu kurayım mı yoksa format attıktan sonra neroyuda yukleyip baska bir linux versionun boot cd'si yaratıp onu mu kurayım beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shamanist
    Shamanist's avatar
    Erkek
    Pardus kullanıyorum memnunum,her türlü destek türkç ve Kde masaüstü ortamının güncel tutulduğundan,otomatik güncelleme ve irc odasında bizzat programcı arkadaşlara danışabildiğinden başlangıç için en iyisi,öğrenmek daha kolay olabilir.Ubuntu,line knoppix serisi,redhat,redhatfc gibi bir çok sürümü kullandım.Pardusu tavsiye ediyorum.Ayrıca grub programı yardımıyla windows u da kullanabiliyorsun beraber.Detaylar pardus wiki de

iyi biri değil... TBT
Toplam Hit: 9289 Toplam Mesaj: 33