En İyi Php Kitabı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beğenmiş oldugunuz ve öğretici en iyi php kitabınız nedir?

tavsiyeleri alabilirmiyim

Comeback...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

a dan z ye php rıza çelik

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

php kitapla öğrenilmez deneyimle öğrenilir

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Sıfırdan başlayacak isen http://www.dr.com.tr/Kitap/Adan-Zye-PHP/Riza-Celik/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0000000414134

Temel varsa zaten kitaba ihtiyacın yok

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

En iyi kitap internet okumayı bilirsen.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam 1 ay önce başladım php hiç de zor değil video izle kitapla anlamazsın.  Ha gene de sen bilirsin video olarak youtube thenewboston yaz sadece anlamaya çalış 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

kitap video boş

video yine de izle boş olmasına rağmen sadece mantıgını nasıl ilerletiyor diye o da üstten geç sonra ben şu scripti yazacağım de ve otur kodlamaya başla her takıldıgın yerde netten araştır yaz ciz boz yanlış kod yazmaktan korkma

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

hacı ben rıza celık almıstım da devamlı gelıstı smdı fw de anlatıyormus kıtapta . su zamanda artık kıtaptan ogrenılır mı yanı kaynak olsun dıyorsan tamam da . tum kodları asama asama var ıse onlıne olabılır. 

youtube de cok guzel kaynaklar var gecen gun bı arkadas yazmıstı bence kıtap alma o adamı takıp et youtube lınkı vardı playlıst sıfırdan gelısmıs duzeye anlatıyordu ben de vakıt bulursam o serıyı uygulayacagım bastan 4

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

hacı ben rıza celık almıstım da devamlı gelıstı smdı fw de anlatıyormus kıtapta . su zamanda artık kıtaptan ogrenılır mı yanı kaynak olsun dıyorsan tamam da . tum kodları asama asama var ıse onlıne olabılır. 

youtube de cok guzel kaynaklar var gecen gun bı arkadas yazmıstı bence kıtap alma o adamı takıp et youtube lınkı vardı playlıst sıfırdan gelısmıs duzeye anlatıyordu ben de vakıt bulursam o serıyı uygulayacagım bastan 4

linki buraya atabilir misin?

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

http://php.net/manual/tr/

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nepnesomao
    nepnesomao's avatar
    Erkek

Bende alfa yayınlarında PHP ve MYSQL kitabı var gayet iyi bir kitap öneririm. 

Amat Victoria Curam
Toplam Hit: 1363 Toplam Mesaj: 11
php