folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder En Mutlu İnsan Kim ?

En Mutlu İnsan Kim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    black_lord
    black_lord's avatar
    Erkek
    Sadece huzurlu olan..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek
    Temelli mutluluk yoktur mutlu anlar vardır..

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

bi hikaye  anlatayım 

vakti zamanında mutsuz bir  adam varmış  bir  alime  gider  sorar  hocam  ben  cok mutsuzum der ne yapmalıyım dıye  sorar hocada  filanca yerde  dünyanın en mutlu  ınsanı  var  hıc  bır derdı  sıkıntısı yoktur  onu  bul  gömleğini  yüzüne sür  der.

adam  çıkar  yola günlerce yol gider  ve  en sonunda  bi köye  gelir   yoldan bı vatandasa  burda  böle  biri varmıs  der  adamda   evet  bızım köyün  çobanıdır  o  dağdadır  der .adam gidip çobanı bulur senın hıc  derdın sıkıntın yokmu  ve  mutlumusun dıye  sorar  coban  gülerek evet der

iyi o zaman gömleğine ver  yüzüme süremde  benımde  derdım sıkıntım kalmasın mutlu  olayım der

çoban : iyide  benim gömleğim yokki der

kontra bisiklet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ccokoca
    ccokoca's avatar
    Erkek
    mutlu insan yoktur çünkü insan ne kadar hayallerini gerçekleştirse hep daha fazlasını ister

“Bence temelde ikimiz de dinsiziz. Sadece ben, senden bir tane fazla dini daha reddediyorum. Sen diğer tüm olası dinleri neden reddettiğini anladığın zaman, benim de neden senin dinini reddettiğimi anlarsın.”
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    Ne Mutlu Türküm Diyene ( Dolayısıyla Ben  :D:D:D )

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
Toplam Hit: 6755 Toplam Mesaj: 36