En Pahalı Domain 'Sex.Com'

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek

ben galatasaraylıyım.

doğrudur beşiktaşlı olmak farklıydı önceden alçak gönüllülerdi ne olursa olsun hep beşiktaşın yanındalardı şimdiki gibi ama havalı konuşup şöyle asarız böyle keseriz diyen insanlar değillerdi. aynılardı hep alçak gönülleriyle her zaman sevdiğim bir takım ve taraftar grubuydu.

ama bu senenin başlarında havalarından yanlarına yaklaşılmaz olmuştu aldıkları oyunculardan dolayı. bazıları sezonu iki üç ay önceden büyük farklarla bitirebileceklerini sanıyorlardı. işte bu sebepten dolayı beşiktaşa karşı bir öngörü oluşmuştu bende.

bence böyle olması iyi oldu gördüler beşiktaşlı olmak böyle değildi.ben buna büyük lokma ye ama büyük laf konuşma diyorum :D bence haketmişleri bunu beşiktaşlı olmayı tekrar öğrensinler. inşallah seneye gerçek beşiktaşlılar gibi başlarlar =))

AMD Rulezzz =)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:
    -----------------------------

sanane bunu yazdı:

Kreyzi konuyla alakalı değil ama geçici olarak imzanı değiştir istersen :)

Beşiktaş taraftarını diğer taraftarlarla karşılaştırmayın iyi gün dostu deilz biz. Amq sabah dersaneye gittim herkez üstüme hucum etti 4 yediniz gene 4 yediniz gene kafama kafama vurmaya calısıolar paoka elenip bize laf atanları anlamıom arkadaş... Bilmiolarki uefa da türkiye nin puanı 23 bu puanın 15 ini bjk toplamış galatasaray 3 puan fener 1 puan sende  çeğrek finale çık siz yeninde görelim.

http://www.ajansspor.com/resimv3/bjk_taraftar_fbstat_paok.jpg

Fenerbahçe - Paok maçından bi sahne. Niye üstüne atlamışlar bida düşün anlarsın.

DipNot: Şu başlığa futbol karıştırılır mı be arkadaş.

since 2005 // tbt
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:

sanane bunu yazdı:

Kreyzi konuyla alakalı değil ama geçici olarak imzanı değiştir istersen :)

Beşiktaş taraftarını diğer taraftarlarla karşılaştırmayın iyi gün dostu deilz biz. Amq sabah dersaneye gittim herkez üstüme hucum etti 4 yediniz gene 4 yediniz gene kafama kafama vurmaya calısıolar paoka elenip bize laf atanları anlamıom arkadaş... Bilmiolarki uefa da türkiye nin puanı 23 bu puanın 15 ini bjk toplamış galatasaray 3 puan fener 1 puan sende  çeğrek finale çık siz yeninde görelim.

çeğrek ne a.k . bu "çeğrek" kelimesini incikli boncuklu bi sözlükte kullansan itin g*tüne sokarlardı. bak ben güzelce uyardım sevildiğini bil. ayrıca sex.com başlıklı bi konuda beşiktaş aşkını haykırman da ayrı bi ironi.

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    siz saka mısınız ya ? konu domain konusu futbol tartısması dönüyor iceride ahahha :D

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 4142 Toplam Mesaj: 15