folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder En Uygun Fiyata Led Tv Nereden Alınır?

En Uygun Fiyata Led Tv Nereden Alınır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

Şimdi hacılar kış geldi büyük oda iyi ısınmıyor küçük odaya bit tv alayım diyorum oda  9m2  32" 82 ekran led tv bakıyorum kendinden uydu alıcısı olsun hemen bozulmasın kalite olsun ucuz olsun piyasada 800 900 gibi rakamlara bir sürü mal var ne alalım nereden alalım bi akıl verin bana.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

O fiyata ve " secenegine samsungun zilyon tane vardir hocam, yada olmadı lg bak 105 ekran var memnunum ben lg'den.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Acelen yoksa biraz daha bekle yılbaşına doğru indirim ve kampanyalar olur. Hepsiburada vatan mediaMarkt Teknosa electroworld Saturn bimeks internet siteri üzerinden takip edebilirsin. LG kullanıcısı olarak tavsiye ederim. 

Biss keyli vesteller var deniliyor varsa onlara bakabilirsin eğer ihtiyaç duyarım diyorsan, diğer türlü dahili uydu alıcılı modellerde biss key girme yok.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 1337 Toplam Mesaj: 3