folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder En Uygun İphone X Nereden Alınır?

En Uygun İphone X Nereden Alınır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Merhaba,

Zamanında 5000 - 5500 civarındayken almadım, şuanda 6800'den düşük hiç bir yerde yok.

En uygun nereden alabilirim? 5500 civarı fiyata bulabilir miyiz?

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

5.500'e anca ikinci el cihaz bulursun. Kaldı ki şuan en iPhone alınmayacak zaman. Önümüzdeki ay bu zamanlar yeni modeller tanıtılacağından otomatikman fiyatı düşecek. Alırsan elinde patlar.

mkyb tarafından 12/Ağu/18 16:07 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Yeni modeller direkt 10K'dan başlayacak heralde.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Öyle gözüküyor fakat o rakama "Ağbi ayfon yaa" diyen tipler hariç kimse almaz. Kafası çalışan yurtdışından tanıdığa getirtir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Hocam amcama akbank çekilişinden iphone x 64gb silver çıktı.6.300 satıyor.Fatura göndermemişler.Kutulu ve açılmamış.Yeni köyden döndüm gördüm telefonu kutulu sekilde duruyor.

Kastamonu/araç'ta kendisi almak istiyorsan numarasını veririm görüşürsün.

https://www.benikazan.com/akbank-apple-iphone-x-cekilis-sonucu/21354/ İlk sırada çıkmış :)

İndirim yapar mı bilemiyorum.

koray tarafından 12/Ağu/18 16:51 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

iPhone’un kendi mağazalarında tax free uygulaması var ise bir tane ben de alacağım sanırım yurtdışından. Yoksa eğer X her turlu çok pahalı. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

20 tane pm gelmiş elimde var satayım diye. Faturalı alacağım, faturası benim üzerime olmak zorunda, pm atmayın lütfen.

biri tarafından 12/Ağu/18 20:47 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

20 tane pm gelmiş elimde var satayım diye. Faturalı alacağım, faturası benim üzerime olmak zorunda, pm atmayın lütfen.

şuanki düzende mümkün değil hacı. 

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

hocam çekilişten çıktığı için maalesef fatura göndermemişler alabiliriz mi bilmiyorum.

Toplam Hit: 890 Toplam Mesaj: 9
kazık