En Yakın Arkadaşımdan Hiç Beklemediğim Bi Hareket...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
      Size olayı en başından anlatacağım arkadaşlar.Geçen sene liseye yeni başlarken hiç kimseyi tanımıyordum.Sonra kafadengi bi arkadaş bulup onunla takılmaya başladım.Derken konu kızlardan falan açıldı,her birimizin hoşlandığı bir kız vardı.Ben sadece platonik olarak tutunmuştum.Herneyse,bu yıl,arkadaşımla samimiyetim arttı.Ama son günlerdeki hareketiyle benim hoşlandığım kızdan hoşlandığını anladım.Kızı unutmaya çalışıyorum hatta unuttum fakat benim zoruma giden,bunu bana en yakın arkadaşımın yapmış olması.Ne yapmamı önerirsiniz?

-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceki_cen
    ceki_cen's avatar
    Erkek
    Sende onun hoşlandığı kızdan hoşlan :D

Sen Doğduğunda Herkes Gülerken Sen Ağlıyodun Öle Bir Sonun Olsunki Sen Gülerken Herkes Ağlasın . . .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek
    bıraz once bı yorurumdada bahsettıgım gıbı karısını bosuyamayan ortagını bosucak sozu aklıma geldı hemen. benımde 11 yıllık arkdasımla kız yuzunden aram acıldı onları yok saysan bıle daıma gozune batacakdır artık ondan sana dost kızdanda sefgılı olmaz tabe kızı arkadasıın sevgılısı olarak gormek sana ızdırap vermıcekse bı mahsuru yokdur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek

ceki_cen bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sende onun hoşlandığı kızdan hoşlan :D
     Çok ince bir espiri anlayışın var 

Whisky bunu yazdı:
    bıraz once bı yorurumdada bahsettıgım gıbı karısını bosuyamayan ortagını bosucak sozu aklıma geldı hemen. benımde 11 yıllık arkdasımla kız yuzunden aram acıldı onları yok saysan bıle daıma gozune batacakdır artık ondan sana dost kızdanda sefgılı olmaz tabe kızı arkadasıın sevgılısı olarak gormek sana ızdırap vermıcekse bı mahsuru yokdur
     Düşündümde bu olay benimde başıma gelebilirdi.Eee insan hali,gönül kime konacaqını sormuyor.Kızdan ziyade arkadaşımı seçtim.Kıza zaten platonik olarak tutunmuştum.Neyse,bazı şeyleri zamana bırakmak gerek..

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek

arkadaşın robot degilya onunda duyguları var..

Ama sana kızmı yok başkaısnı bul unutmaya çalış yada çocugu deş:D 

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek
    Aynı sey banada oldu.. Kız bana yaklasıyor gibiydi halbuki gozu arkadasimdaymis.. Arkadasım ilk baslarda kıza bende asıgım die cıkmak istemedi ama kızın onu sevdigini gorunce arkadasıma yaptıgımın haksızlık oldugunu dusundum, sonucda secim kızın secimi ya o ya ben dedim kız onu secdi. Kızla o günden sonra irtibatımı tamamen kesdim o hernekadar normal arkadas olarak yaklasmaya calissada.. Arkadasımla aramız iyi arada erkek erkege takiliyoruz akıyoruz ortamlara :)

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
Toplam Hit: 1045 Toplam Mesaj: 6