folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Enpara - İphone 11 64GB Alın, 750 TL Sini Biz Ödeyelim Kampanyası

Enpara - İphone 11 64GB Alın, 750 TL Sini Biz Ödeyelim Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Murcie
    Murcie's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

ihtiyacı olan gider alır

isteyen krediyle alır

isteyen peşin alır

beğenmeyen almaz

yok şöyle yok böyle

sen günde kaç saat çükünle oynuyorsun kaç saat o cihazı kullanıyorsun fayda maliyete bölünce şuanda dünya da en fazla kullandığın cihaza ister 500tl veririm ister 5000 tl ister 15000 tl kime ne!!

not : param yok şuan mate 20 lite kullanıyorum.

a kişisi

Samsung alan aptaldır

b kişisi

apple alan aptaldır

c kişisi 

huawei alan aptaldır.

hepimiz 3310 kullanalım madem ?

problem telefonların pahalı olması değil problem

hastane randevusunu edevlet işlemlerini bile yaptığımız cep telefonunudan ötv almaktır trt payı almaktır tl nin değersiz olmasıdır

teknoloji sizin düşmanınız değil cehalet sizin düşmanınız.

kimse parası olana neden 10-15k basıp iphone aldın demiyor. götünde kapanmayacak kadar büyük bir açık varken kredi çekip yüksek vadeyle almanın amcukluk belirtisi olduğunu savunuyor...

Doğru diyor, ayağını yorganına göre uzatıcan, elin çükü ile gerdeğe girmicen, varsa girersin yoksa bi telefon için yok su kadar borcum var kredi oduyorum , para yok, gibi durumlarla karşılaşmassın :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek

@shockman hocam, çalışıyorsa elleme. bence tweeti yazan arkadaş apple fanboy :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    motka bunu yazdı

@Kahraman hahaha sen de haklısın :D

@mkyb Benim de hiç umurumda değil istediği kadar faiz girsin. Ama böyle salaklıklar yüzünden borç batağına giriyorlar çevreye de zarar veriyorlar.

Doğal seçilim işliyor elleme.

hocam bunlarda o seçim işlemiyor kedi gibi ürüyorlar tam aksine... ekonomik durumum nasılmış diye düşünmeden fışkırtıyorlar

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Doru mu? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Doru mu? 

"size" dışında doğru

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada 11 ve XR'ın sıfırlarının 6-6.5'a satılması ikinci el X-XS serisinin 2. el piyasasını resmen öldürmüş. X serisinin yüzüne bakan yok ikinci elde. Kullanılmış cihaza o kadar para vereceğime sıfır 11 veya XR alırım kafasında millet. Bence haklılarda.

mkyb tarafından 22/Ara/19 23:35 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu arada 11 ve XR'ın sıfırlarının 6-6.5'a satılması ikinci el X-XS serisinin 2. el piyasasını resmen öldürmüş. X serisinin yüzüne bakan yok ikinci elde. Kullanılmış cihaza o kadar para vereceğime sıfır 11 veya XR alırım kafasında millet. Bence haklılarda.

bataryası ve işlemcisi ve performansı daha yüksek X e göre Xs e göre de 11 in iyi 

XR da tek sıkıntı 11 gibi gece modu muhabbeti ve tek kamera

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

a.k iphone konusunu gördüm yine dayanamadım biraz da buradan söveyim. Dün yine 2 iphone çıldırttı beni birini bilgisayara bağlıyorum içi boş görünüyor 1 klasör bile yok sanki telefondan izin vermemişiz gibi. Fotoğrafları mail atalım dedik boyut yüksek mail drop kullanayım mı dedi tamam dedik. Adam telefonu bıraktı gitti yarım saate yakın süre geçti bir baktık hata vermiş a.k telefonu. 60-70 fotoğraf çıkartacak adam 10'ar taneden 2-3 posta gönderdi 20-30 fotoğraf çıkarttı.

Kızın biri de geldi albüm yapmış fotoğrafları bilgisayara bağlayınca 20 klasör var ama albüm görünmüyor. 50 fotoğraf var 10'ar 10'ar mail atalım dedik. 10 tane seçti telefonu verdi mail adresini girin dedi. Maili girdim 2.'ye m harfine bas mail orada çıkar dedim. Olağanüstü akıllı telefon ya mail adresi yazarken ilk harfe basınca daha öncekilerden listelemesi lazım. Normalde m'ye basınca bizim mail çıkması gerek çıkmıyor a.k. Neyse dedim 2. mailde de telefonu aldım adresi girdim 10 tane daha seç 3.'de mail adresi otomatik gelir dedim. Elmasına soktuğumun telefonu yine getirmedi kız adresi kopyalayalım dedi aldım kopyaladım 4. maile geldik yapıştırmıyor. Telefonu duvara atacaktım son maili de küfür ede ede yazdım telefonu verdim kıza. 

Iphone hata vermez android kasar hata verir vs deyip iphone'u tanrılardan birinin yarattığını sananların telefonu bir tarafına sokasım geliyor. Kaç tane kasan saçma sapan şeyler yapan iphone gördüm. Mail atılan iphone'dan fotoğrafların müşteri gittikten 3-4 saat sonra geldiğini bile gördüm.

Bir de parası olduktan sonra isteyen istediğini alır parasıyla değil mi diyenler var. Bu kredi çekip sırf hava atmak için alan sığırlar yüzünden ülke dışına daha çok para çıkıyor. Ülke dışına para çıkması demek onun hepimizin bir tarafına giriyor olması demek. 1500 TL'lik telefon işini görecekken 6000-7000 TL parayı ülke dışına çıkartıyorlar. Çok paramız var ya a.k Amerikasına, a.k Apple'ına para lazım destek çıkalım adamlara.

Bu arada sadece iphone'da olup başka cihazlarda olmayan ve olmazsa olmaz bir özellik için alanlara birşey demiyorum. Iphone ile gelenlerin neredeyse yarısına telefonda mail hesabı var mı dediğimde "mail mi o da ne ola ki" der gibi suratıma bakıyorlar. Tuşlu telefon kullanacak yaştaki teyzeler bile iphone kullanıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yunusemre bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Doru mu? 

"size" dışında doğru

adam haklı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3193 Toplam Mesaj: 30
iphone kampanyası