Enpara Alternatifi Lazım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Enpara sanal kartı çalışanlarıyla test ediyormuş. Haftaya herkese açılır herhalde.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuuruls
    tuuruls's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    tuuruls bunu yazdı

cepteteb'in kredi kartının aidatı ilk ay sonunda falan kesiliyor. ben 2 defa thh başvurarak (3 hafta sonrasında) geri alabildim bilginiz olsun arkadaşlar.

Bankalar artık karşı dava açıp kazanıyor ve avukat + mahkeme masrafları müşteriye kaçıyor. 

Şakası yok kart aidatının.

baya olmuş konu, kendim yazdığımı unutmuşum alıntı kısmında görünce hatırladım :D

3. başvurumu da yaparak aldım geçtiğimiz aylarda sonra kapattım. Bu dönemde tek kredi kartına düşürebildim kendimi tebrik ettim :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

aidatlı masraflı hiç bir ürün kullanmayın

kullandırmayın

zaten her türlü bankalar parayı cebe indiriyor bari masraf ödemeyin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    hellboy4tr bunu yazdı

sanirim sgk artik bankalarla calistigi isyeri maasi ot bok paylasiyor, direk banka hesaplari dondurulunca maasada haciz gibi birsey yapacaklar sanirim. 

Gecen beni aradilar isyeri degistirdiniz bilgisi sistemize yansimis, bilgilerinizin guncel olmasi adini bizimle paylasirmisiniz isyerinizi vs dediler, bende ne gerek var dedim, size daha iyi teklif sunmak adina falan kem kum. Bende sizden bugune kadar aldigim en gereksiz aramaydi dedim kapattim. 

Gecenlerdeded soyle bir olay geldi basima, baska bir banka, suresi dolan kredi kartim otomatik olarak basilip isyeri adresime yonlendirilmis, Ben bu bilgiyi ne bunlara soyledim ne paylastim nede birsey yaptim. Sgk sisteminden vs bir sekilde cekiyorlar bilgileri haberiniz olsun. Maasla ilgili sikinti varsa dostum direk o sebeple red falan yemissindir, Suanda aldigin maasin uc katindan fazla kart alamiyorsun bildigim kadariyla.

o yasa tam nasıl acaba? O kuralı ilk getirdiklerinde vakıf limitim 5-6 gibi bir şeydi, daha o yürürlüğe girmeden şu kadara arttıralım mı diye sms gelip duruyordu düğün de yaklaşıyordu dedim arttıralım dursun derken sürekli 1-2 arttıra arttaı 25k yı buldu limiti, son 3 yıldır felan da ing nin kartını kullanıyorum oan rağmen hala arttırıyorlar worldcard'ı. 7-8 limit de o var. Enpara hesap açtım bir kaç ay önce faizsiz taksitini vs kullanırım diye, kredi kartı da verdiler 2500 de limit vermişler.
    e toplamda oldu 40k limit.. verdikleri tavan limit maaşımın 3 katı ise maaşımın kalanını kim alıyor lan :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Edevletten beleş kredi notuna nerden bakılıyor? Akşam bakayım .

https://www.turkiye.gov.tr/turkiye-bankalar-birligi-risk-merkezi-raporu-basvurusu

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

Edevletten beleş kredi notuna nerden bakılıyor? Akşam bakayım .

https://www.turkiye.gov.tr/turkiye-bankalar-birligi-risk-merkezi-raporu-basvurusu

yaptım şimdi hemen sonucu gösterdi findeks gibi cafcaflı ve detaylı değil direk özet gösteriyor

60k borca karşı 65k kredi limitim varmıs 

Toplam Hit: 5767 Toplam Mesaj: 47
kredi enpara alternatif kart