folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Enpara Kredi Kartı Döviz Harcaması; Yiteleme Yapıyor

Enpara Kredi Kartı Döviz Harcaması; Yiteleme Yapıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

encard güzel kullanıyoruz, enpara kredi kartıda güzel di tl harcamalar için ama geçen aylarda aliexpressden aldığım ürünü sonradan ayıktım adamlar yukarı doğru çok sağlam yuvarlıyor.

ayın 23 kur pazar günü makas açık hali yapıldı alış veriş.

Rr6pOY.jpg (727×414)

pbYNGo.jpg (1019×374)

Adamlar ayın 24.09.18 tarihinde yani p.tesi günü faturalandırmış hadi bu da tamam da e amına koduklarım.Pazartesi mesai bitimi yani piyasa kapanınca en yüksek makaslı bir combo s.kiş yapılmış

Miktar küçüktü 40 dolar civarı bişeydi ama  zoruma gitti.Tüm kredi kartlarımı kapattım tek enpara kullanıyorum adamlar buradan düdükleme yaptı bize.

Daha önce vakıf kullanırken harcamalar kart kesim tarihinde dolar olarak kesilir o doları ben dolar -tl den alıp yatırırdım istediğim fiyattan.Adamlar en yüksek piyasa kapanış fiyatından yiteliyor.

Kullananlar dikkat etsin TBT de baya enparalı var.

enpara döviz kuru:https://www.qnbfinansbank.enpara.com/doviz-kur-bilgileri/doviz-altin-kurlari.aspx

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

enparadan dovız alınıp satılmaz acayıp yuksek makas akbank ıdeal bunun ıcın 

sırket ekpara oranlarıda yuksek 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Mevzu o değil kredi kartı harmasını dolar Tl çevirirken 1 gün sonra gece ki en yüksek makas ı dayamaları 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

Mevzu o değil kredi kartı harmasını dolar Tl çevirirken 1 gün sonra gece ki en yüksek makas ı dayamaları 

anladım canm ben ekstra olarak dedım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

anladım canm ben ekstra olarak dedım 

Tamam canm sağol:) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Bütün bankalar aynı hatta perşembe yaptığın işlemi Cuma 5 ten sonra onaylar haftasonu kurundan sokar :D

Bunun olmaması için yapman gereken USD ekstre isteyip dışardan dolar alıp ödemek karta yoksa hertürlü zkerler.

40-50 dolara uğraştığına değmez ama yüklü işlem yapacaksan hem TL hem USD ekstre almakta fayda var

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

yaptıkları tamamen yasal oldugu icin yapacak bir sey yok. 

hatta doviz kurunu tl ye cevirirken birde komisyon koyarlar bu da yasaldir.

abicim siz bankalari musteri odakli mi calisiyor zannediyorsunuz?

banda sende para yoksa selam bile vermez.

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Aliexpress ödeme ekranında tl gösteriyor dolar mı çekiyor .s

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

yaptıkları tamamen yasal oldugu icin yapacak bir sey yok. 

hatta doviz kurunu tl ye cevirirken birde komisyon koyarlar bu da yasaldir.

abicim siz bankalari musteri odakli mi calisiyor zannediyorsunuz?

banda sende para yoksa selam bile vermez.

7 yıl vakıf kredi kartı kullandım dolar harcaması ay sonu dolar borcu olarak geliyor diğer bankalar da demek enpara gibi ise geri vakıf a dönmek mantıkkı 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

Bütün bankalar aynı hatta perşembe yaptığın işlemi Cuma 5 ten sonra onaylar haftasonu kurundan sokar :D

Bunun olmaması için yapman gereken USD ekstre isteyip dışardan dolar alıp ödemek karta yoksa hertürlü zkerler.

40-50 dolara uğraştığına değmez ama yüklü işlem yapacaksan hem TL hem USD ekstre almakta fayda var

ZX1p5a.jpg (665×619)

hocam vakıfın kıymetini bilememişim o zaman , enpara da döviz olarak extre istiyorum olayını yapmak lazımmış

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

ben küçük alışverişler yaptım. 1 tanesi 11 lira aynen proviztonda gözüküyor. 1 tanesi de 5 lira o da aynen provizyonda 5 tl olarak gözüküyor

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
Toplam Hit: 1586 Toplam Mesaj: 11
ayınsikişi enpara