folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Enstrüman Öğrenmek İstiyorum.. (Melodika - Akordeon V.B Hakkında)

Enstrüman Öğrenmek İstiyorum.. (Melodika - Akordeon V.B Hakkında)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba,
    Enstrüman öğrenmek istiyorum.. Melodika ve Akordeon gibi müzik aletlerinin seslerini çok beğeniyorum..  Akordeon çok zor ve kompleks görünüyor ama Melodika başlangıç için daha kolay olur gibi düşünüyorum...

Deneyimli arkadaşlar bu konudaki fikir ve görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim... Başka bir enstrüman'da olabilir öneri (Gitar istemiyorum - Keman eğitimi çok zor :))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Melodika çocuksu geliyor bana :)) üniversite de eğitimini almıştık biz. Zor bir alet değil. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

Melodika çocuksu geliyor bana :)) üniversite de eğitimini almıştık biz. Zor bir alet değil. 

:) Hocam bugune kadar blok flüt haricinde hiç deneme cesaretim olmadı.. Zor bir enstrümanla başlayıp kopmak da istemiyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

mızıka öğren chromatic mızıkada pompayla daha çok notaya erişebiliyorsun seside fena değil bende senin gibi düşünüp sonra mızıkaya dönmüştüm 5 yıl önce attığım kayıtlar var amatördü o zamanlar ama sesi duyabilirsin en azından https://soundcloud.com/yakup-ilesiz 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Gunlerden bir gun babama tamamen durduk yere esti ve akordeon aldi. Aksamlari kendi kendine iki sarki uc sarki derken su an epey iyi caliyor. Yalniz komsulara eziyet oldugunu tahmin ediyorum sevdikleri icin kac zamandir bir sey diyen olmamis ama bana gore hele ki kotu calininca gercekten azap oluyor. Ozellikle apartmanda oturuyorsan bence bi daha hatta bi daha dusun.

Talk nerdy to me!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Gunlerden bir gun babama tamamen durduk yere esti ve akordeon aldi. Aksamlari kendi kendine iki sarki uc sarki derken su an epey iyi caliyor. Yalniz komsulara eziyet oldugunu tahmin ediyorum sevdikleri icin kac zamandir bir sey diyen olmamis ama bana gore hele ki kotu calininca gercekten azap oluyor. Ozellikle apartmanda oturuyorsan bence bi daha hatta bi daha dusun.

Malesef apartmandayım :) Ama çok istiyorum... Geçici bir heveste olabilir melodikayla mı başlasam ki :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    McM bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Malesef apartmandayım :) Ama çok istiyorum... Geçici bir heveste olabilir melodikayla mı başlasam ki :)

Sana hang drum onereyim mi belki sever benim hayalimi gerceklestirirsin (:

https://youtu.be/xk3BvNLeNgw

https://youtu.be/747hJQNJpeg

Talk nerdy to me!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Elektronik müzik yapmayı dene.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 345 Toplam Mesaj: 8
melodika akordeon enstrüman