folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Epson L3151 Wifi Kurulum Sorunu

Epson L3151 Wifi Kurulum Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar, Epson L3151 cihazı yönergelerdeki gibi wifi ağına bağlamaya çalıştım ancak youtube ve diğer sitelere bakarak yaptıklarım da yanıt vermedi. 

Tecrübe eden var mıdır bu model wifi kurulumu hakkında ? Teşekkürler.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Modemde Qos diye birşey var, bunu açman gerekiyor yoksa algılamıyor. Modem modelin ney bir bakalım nasıl açılıyor

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Cihaz aynı anda hem kablo hem wifi kullandırmıyor olabilir eğer kablolu kurulumun varsa onu devredışı bırak sonra wifi dene. (Bendeki canon böyle yapıyordu mesela amk markası aldığımıza da pişman etti ya neyse şimdi ....)

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

wifi mesafesi kullanım esnasında baya iyi, fakat ben de bağlantı yaparken sorun yaşamıştım, ilk bağlantı aşamasında arada 2-3mt de olsa görmüyordu yazıcıyı.

bildiğin yazıcının üzerine laptopu ve modemi koymuştum, 3ü birbirine bitişik şekilde denemiştim, görmüştü yazıcıyı bağlantıyı yapmıştım.

sonra istediğin yere taşı sorunsuz kullanıyorsun.

sorunumuz aynıysa belki böyle çözersin.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek

modem arayüzünden wps açıp wps ile kurmayı denediniz mi hocam? ben geçen gün wifi yazıcıyı o şekilde kurdum 

https://www.youtube.com/watch?v=aXJjrRzdswQ

wps kurulumundan önce linkini verdiğim şeyi yapmıştım(belki önemi yoktur) sonra yazıcının driverını bulup wps li kurulum yaptım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

beklediğim gibi oldu wifi isminde ö ş ı ü gibi türkçe karakter olunca tanımıyor.

keza şifrede de olmaması gerekiyor

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

bende makcbook air den epson L3151 modeline wifi ile baglanmaya calısıyorum internet yok diyor nasıl yapacagım bilen varmı?

Toplam Hit: 990 Toplam Mesaj: 7
epson l3151 wifi kurulumu hk.