Erasmus Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    asi27 bunu yazdı
    reznow bunu yazdı

bence de kendin takip et . benim de son anda iptal oldu . ispanyolca a2 sertifikası istediler . daha önce söylenmemişti .

anasının bilmemem neyi a2 imiş lan p... o kadar iyi o ülkenin dilini biliyorsam ne işim var benim o y.. ülkesine gelmeye. 

ben den de a2 Almanca istiyorlar ş.. .. yoksunu yaratıklar...

A2 dediğin seviye almanca için çok düşük bi seviye hocam keşke az bi zaman ayırıp alsaydın belgeyi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

şu erasmus kordinatörleri hep aynı mı olur orospu çocukları sanki cebinden gönderiyormuş gibi bi hava, bi sorumsuzluk.

hocu bimere şikayet et bi cacık çıkmazsa dava açarsın elindeki evraklarla.. amına bile korlar.

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı
    asi27 bunu yazdı
    reznow bunu yazdı

bence de kendin takip et . benim de son anda iptal oldu . ispanyolca a2 sertifikası istediler . daha önce söylenmemişti .

anasının bilmemem neyi a2 imiş lan p... o kadar iyi o ülkenin dilini biliyorsam ne işim var benim o y.. ülkesine gelmeye. 

ben den de a2 Almanca istiyorlar ş.. .. yoksunu yaratıklar...

A2 dediğin seviye almanca için çok düşük bi seviye hocam keşke az bi zaman ayırıp alsaydın belgeyi.

ben A1  eniyisi biliyordum.

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
Toplam Hit: 1607 Toplam Mesaj: 14