folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Erişim Yapılan Son Cihaz Uyarısı

Erişim Yapılan Son Cihaz Uyarısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

Kullanıcı adı ve şifreyi edindikten sonra karşı tarafa bu uyarının gitmemesi için ne tür taktikler uyguluyorsunuz?

Malum kendi bilgisayarınızdan girince adamın telefonuna farklı bir yerden giriş yapıldı uyarısı direk gidiyor. Bunu atlatmanın yolları nelerdir?

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

madem kullanıcı adın ve şifren var bilgilendirme ayarları vardı galiba. bu tarz şeyler görmüştüm. burdan iptal edebilirsin. nerde diye sorma ama (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

madem kullanıcı adın ve şifren var bilgilendirme ayarları vardı galiba. bu tarz şeyler görmüştüm. burdan iptal edebilirsin. nerde diye sorma ama (;

profile girdiğin anda bildirim gidiyo. sıkıntı olan o.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Konu açık. kim biliyorsa da yazmaz. 

Neyin KullanıcıAdı  ve Şifresi o da ayrı bir konu. 

Muhtemelen böyle bir durumda Doğrudan ilgili kişinin telefonuna doğrudan erişim gerekir, varsa, ilgili ayarları değiştirmek için. 

Ha uzun, pahalı bir yöntemi olarak da, ilgili şahsın GSM ile ilgili bilgilerini kopyalayıp -gecikmeli bildirim gönderme durumu da yoksa- kendine yönlendirmen ve/veya ilgili siteyle alakalı ayarları bu şekilde değiştirmen gerekecek. 

Tüm bunlar olmuyorsa güzel bir karikatür vardı, ilgili şahsın kafasına tenhada bayıltacak kadar ekleştiriyorsun veya tanıdıksa uyutan haplardan içiriyorsun gerekli işlemleri yapıp işlemi tamamlıyorsun. 

Ben olsa olsa böyle olur diye düşünüyorum. Sorumluluk yapanı bağlar.

RitmFarbRacourci tarafından 08/Haz/19 22:56 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Yok. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Eeeğ, şimdi, o biraz da, (yutkunur) platformuna bağlı.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

belki bir gün atlatan bir mürit çıkar. o zamana kadar bye

Toplam Hit: 1296 Toplam Mesaj: 7
erişim yapılan cihaz farklı bir cihaz