Erkek Beyni 5000£ Bayan Beyni 200£

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaBBiT
    RaBBiT's avatar
    Dişi
    Agir bir hasta hastahanede. Tüm ailesi bekleme odasinda doktorlardan haber bekliyor.Yorgun ve umutsuz bakisli bir doktor çikiyor "Tek yasam sansi var oda beyin nakli. Böyle bir ameliyati ilk olarak deneyecegiz, tabi masraflar hastanin ailesine ait. Aile, saskin, yorgun, çaresiz... Aralarindan biri "Peki ama fiat nedir diyor ? "Degisir diyor cerrah. 5000 Euro erkek beyni kullanirsak, 200 euro kadin beyni kullanirsak. Uzun bir sessizlik çöker. Beyler gülmemeye çalisirlar. Hanimlarla gözgöze gelmekten kaçarlar.Ama aralarindan biri merakini yenemez, peki doktor bu fiat farkinin nedeni nedir diye sorar.Cerrah gülümser. "Eh tabi, ayni arabalar gibi, kadin beyinleri ucuz oluyorr akillarini çok kullandiklari için.Kullanilmis akil, kullanilmis beyin. Erkek beyni hiç kullanilmamis sifir km araba gibi pahali oluyor." Hikayenin ortasında gülümseyen beylere selam..>>>>>Hikâyenin sonunda gülümseyen kizlar öpüldünüz !! >>>>>

It was a lie when they smile and said you won"t feel a thing!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ve Aleykum Selam.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    tabi, çocuk mu yapim kariyermi diye 7/24 ömür boyu düşünürsen kullanmış oluyorsun,erkekler ise yapması gerektiğini düşünüp yaptıktan sonra aklından sildiği için ister istemez kullanılmamış oluyor,öpmüyorum kimseyi de selamda vermiyorum ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    musket tardın beni hajı:D:D:D
    ayrıca kadınlar beyni boş işte kullanmada usta erkekler 3 dkkada hazırlanırken bayanların 2 saatte hazırlandığı hepimiz biliriz:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    arkadaslar benim anlamadigim ise butun icatlar hemen hemen erkeklerin ellerinden cikmasina rahmen nasil oluyo da biz hale kullanamayi ogrenemedik erkekler olarak ? bide ogrensek demek kizlar hepten hasetlikten oteki tarafa gocecekler (: merak etmesinler yakinda erkekler bire bir kadin robotta yapacakmis full olacakmis (: heheheee

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    :d
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    RaBBiT abla ben hiç gülmedim ne pok yiyacak?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    ewet çok binilmişler baya bi ucuz oluyo ehuehuehu

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    :):)
    komik ne diyebilirim ki.
    Şöyle bi durum vardır burda kimse kadınlara siz cok gerisiniz demeden ortaya cıkmıs bi sey iste. Amaaan bosver dusunmeye degmez.
    Düşünce..
    (su erkeklere ne yapsakta kaportası cızılmıs araba gıbı olsalar seklınde, su kızlara ne bok atsakta dıye dusunmeyınce 5000 euro paha bıcılmıs ama bıde soyle bı durum varkı 5000 euro ya beynını satan olurmu ve beyın naklı mumkun degılkı zaten hangı hastaneymıs orası sankı ıngıltıre havası uyandı ıcımde nedendır acep bılemıyorum tabı bole sacmalıklar nedense ordan cıkar gıbı gelıyo hep baksana adamlar arabalrı sol serıtte suruyor gercı bende solu kullanırım ama ben hızlıyımda o bakımdan. Yahu ferrarı enzo baya hızlıymıs dıyolar heheh gercı bızım sanayıye dusse lpg taktırırlar onlara ahaha. Ferrarıde verır parasını gerı alır arabayı. Ulan nerde bu ıbnelıkler var altından bızım vatandas cıkıyor nedense tuvalette gelıyor akıllarına galıba. Bılınmez tabı ama hakkaten tuvalette dehset fıkırler ıcatlar ortaya cıkıyor. Mesela ben bı elektrık projesı ıcat ettıydım ama fıkrımı kımseyle paylasamadan bırılerı calmıs ıcadımı hangı mahkemeye basvursamkı? Mahkemelerınde ısı zor tıllahı adamın zukrunu soker bu bızım mıllet vay efendım tavuguma kıst dedı davacıyım. Mahkemeler dolup dolup tasıyor. Avukat olmak varmıs parayı kırardık hehe. Gercı alı abı vardı avukat ne oldu o bırıktırdı parayı attı kattı vıllaydı yaptı oglan amerıkadan bı geldı butun servetın amına koydu. Yuhh. Lan bi gitse geriye aile bayram ılan edecek vallaha. Neydı o orda dedıydı anası muhendıs hah. Gıtsın muhendıslıgını yapsın nolacakmıs burda. Bıdı bıdı bıdıd bıdıd.............)

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek
    ve aleyküm selam

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    onlar sutten zumsuk.
Toplam Hit: 1353 Toplam Mesaj: 11