Esiniz Aldatsa Ne Yaparsiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suskun
    suskun's avatar
    Erkek
    arkadaslarin burda cogunun yasi küçükve evli degil sevgili her yerde bulunur aldatirsa sevinirsin zamanin da aldatmis olur görürsün buhu terki diyar
    ya evli olupta esiniz aldatsa ve ikide cocuk olsa ne yapardiniz

suskun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rainydayz
    rainydayz's avatar
    Dişi
    duruma yere konuma gore degisir sanirim olaylar . konum onemli cunki ihtiyactan dolayi yurutmeye calisilabilir belki ama sadece ihtiyaca binayen bir evlilik de ne kadar uzun sure ayakta kalir bilemem. ama erkekler herhalde ilk firsatta ayrilirdi sanirim ama bu sadece sani .........
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    Uyanık erkek aldatıldığını anlar...

aldatıldığını öğrenen bunu ispatlayacak somut bir delil bulur.. sonra kadını fazla ileri gitmemek koşuluyla sağlam bi döversin çünkü haketmiştir.. sebebde çocuklardır.. o çocuklar büyüyünce çevre tarafından etiketlenirler.. bu iğrenç bişey bi arkadaşın başına gelmişti.. çevresi biliyodu olayı.. gün geldi bi kavgada 2 kişi suratına vurunca lafı çıldırdı haliyle..

dayaktan sonra mahkemeye gider delili sunar.. evliliğinde karısını hiç mağdur etmediğine ve bir sorun olmöadığına dair 2 şahit bulur.. 1 kuruş nafaka vermeden yırtar..

vurup öldürünce erkeğe yazık olur.. bence yapılmamalı... ama daha sonra aldattığı adamın eski karısı kızkardeşi ne bilim bi yakını falan varsa kancayı ona atıcaksın :) en güzel intikam ....

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selin
    Selin's avatar
    Dişi
    Peki designer diyorsunuz ki kancayi o pis isi yapmis olana adamin karisina,kizkardesine yada bir yakinina taksin. Ya o tertemiz kisileri lekelemek sizce yazik olmazmi? Yani bu olayla hicbir ilgisi olmadigi halde onlara leke surmek bence acizliktir. Sorun kiminle ise onunla hal edilmelidir. Yani gercekten adam adam ise isini o pis isi yapan erkekle hal eder. Acizlige basvurup onun yaptigi pisligi kendisi de yapmaz.

Icinde Allah korkusunu barindiriyorsan eger, korkma! affedilmez hatalar yapmiyacaksindir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tepki aldigi icin sildim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    işte sorun da bu.... bayanların bakış açısıyla erkeklerin farklı.... ne yani şimdi gidip adamımı öldüreceksin... olaya objectif baktığında eger mutlaka INTIKAM almak istiyosan böyle yapacaksın...

gidip adamı döversin öldürürsün bu dahamı iyi?
    sen öyle bi olaya şahit olmuş Türk erkeği psikolojisini bilemezsin.. anca çok ender çıkar hiç bişey yapmayıp sineye çeken...

suçsuz günahsız insan olayını bırak selin... adam düşünmezmi "benim ve çocuklarımın ne suçu vardı o zaman??" diye? sana ve çocuklara yazık değil elaleme yazık...

ben yukarda illa intikam alınacaksa böyle alınmalı dedim.. bana demogoji yapma pls... ok?

Allah korusunda öyle bişey başıma gelse adamın yedi ceddinde ne kadar karı kız varsa peşine usul usul düşerim... aynısını yapmak için ne gerekiyosa yaparım.. ama tabi burda suçun kimde olduğuda var.. seninkindeyse bişey yapmazsın.. ama adam kancayı takmışsa ne bilim şantaj tehdit veya bi yaptırım gücü uyguladıysa bilmiyorum artık..!...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    GLaDio bunu yazdı:
    -----------------------------
    Designer bunu yazdı:
    ama daha sonra aldattığı adamın eski karısı kızkardeşi ne bilim bi yakını falan varsa kancayı ona atıcaksın :) en güzel intikam ....

demek ki turk filmleri gercekten de turk insanini yansitiyomu$

gladio.... hojam forumda senin kadar bir başlığa giripte alakasız şeyler yazan başka biri varmıdır???

yazmasan olmuyomu?? mecburmusun? maaşmı alıyosun bunun için?

daha dün yine bi başlığa "yine sidik yarışı, bakalım bu sefer kimler banlanacak.. " yok bilmem ne...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selin
    Selin's avatar
    Dişi
    Ben sadece fikrimi ilettim. Bir erkek icin tabii ki kolay degil boyle birseyi yasamak. Fakat ben bir bayan olarak sucsuz yere boyle bir seye mazur gorulmeyi de bir haksizlik olarak goruyorum. Ok ben zaten demem ille de sineye cekilsin diye. Ama yapacaksaniz birsey,yada intikam alacaksaniz sucsuzlari disinda birakin. Tabii herkesin intikam dusuncesi farkli farkli bilmem anlatabildimmi.

Icinde Allah korkusunu barindiriyorsan eger, korkma! affedilmez hatalar yapmiyacaksindir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedDragoN
    RedDragoN's avatar
    Erkek
    Çok zor bir durum
    hele çocukların psikolojisini düşündükçe
    Allah kimsenin kaderine böyle bir şey yazmasın
    tabi bu durumda sadece kadın suçlu değildir evli bir kadınla beraber olabilen birinin annesi, eşi, kızkardeşi yokmudur? böyle bir şeyin kendi yakınlarına yapılacağı zaman neler hissedebileceğini hiç mi düşünemiyordur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Designer bunu yazdı:
    GLaDio bunu yazdı:
    Designer bunu yazdı:
    ama daha sonra aldattığı adamın eski karısı kızkardeşi ne bilim bi yakını falan varsa kancayı ona atıcaksın :) en güzel intikam ....

demek ki turk filmleri gercekten de turk insanini yansitiyomu$

gladio.... hojam forumda senin kadar bir başlığa giripte alakasız şeyler yazan başka biri varmıdır???

yazmasan olmuyomu?? mecburmusun? maaşmı alıyosun bunun için?

daha dün yine bi başlığa "yine sidik yarışı, bakalım bu sefer kimler banlanacak.. " yok bilmem ne...

tamam hojam
    yazmam bi daha

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    rica.. :)

Toplam Hit: 1737 Toplam Mesaj: 11