folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eski Level Ekibinden Yeni Bir Oyun Dergisi

Eski Level Ekibinden Yeni Bir Oyun Dergisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trance
    Trance's avatar
    Erkek
    Vogel yayıncılığın Doğan Medya tarafından satın alınmasından sonra Basında tekelciliğe karşı çıkan ve dergiden ayrılan pek değerli Level oyun dergisinin yazarları bir araya gelerek yeni bir Oyun dergisi çıkarıyorlar..Derginin adı Oyungezer.. Türkçe ve bence oyun tutkunları için çok güzel bir isim.. Derginin sitesi www.oyungezer.com Level daki o efsane ekibi takip etmek isteyenler ziyaret edip destek olabilirler

Doğru bilgi yoktur..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek
    linkde bi sorun var sanki
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trance
    Trance's avatar
    Erkek
    özür dilerim link www.oyungezer.com.tr  Tr yi eklemeyi unutmuşum :))

Doğru bilgi yoktur..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    güzel oldu yeni dergi olayı.. dergiyi çıkarabilirler umarım şuanki levelin bi tadı kalmadı zaten..

:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    eski bir level takipçisiyim ve level in zamanla nasıl değişikliklere uğradığını gördüm. dana sonra dogan el atti iseboyle oldu. bu ay level almadım daha ama görecegiz bakalim neler olucak. blaxis becerebilecekmi yeni dergi isini cok merak ediyorum.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trance
    Trance's avatar
    Erkek
    Ben çok iyi olucağı kaatindeyim tabi ilk sayılarda bazı sorunlar yaşıyacakalrı aşikar. Dağıtım ulaştırma vs. konularında. Ama ben baya heycanlı ve istekli olduklarını görüyorum inş oyun dergisi zevkimizi elimizden alan doğan yayıncılığa iyi bi cevap verirler.

Doğru bilgi yoktur..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı:
    -----------------------------
    eski bir level takipçisiyim ve level in zamanla nasıl değişikliklere uğradığını gördüm. dana sonra dogan el atti iseboyle oldu. bu ay level almadım daha ama görecegiz bakalim neler olucak. blaxis becerebilecekmi yeni dergi isini cok merak ediyorum.
    bence başarır ya ... kasım gibi fln cıkıcak diolar ama bende level dergisi takipcisiydim ki dergininde fanları cok azaldı :S bnm gibi 2-3 aydır level almıorum sırf deişimler yüzünden ama oyungezer i kesin alıcm =)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek
    cok sevindim ya bu haberi daha once duymustum ama yinede cvp yazmak geldi icimden leveli 6 yıldır okurdum ve o derginin bel kemigi olan tugbek,sinan,serpil,burak,fırat ve daha hatırlayamadıgım bikac editorun ayrılması beni cok etkiledi onların espirili ve canayakın usluplarına okadar alısmıstım ki... ama neyse sonraki aydan itibaren yeni bi solukta onlarla bereberiz cok mutluyum

I don't wanna be an angel, I just wanna be God.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    firat ayrı bi adamdı ztn :D

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:
    blackhammer bunu yazdı:
    bence başarır ya ... kasım gibi fln cıkıcak diolar ama bende level dergisi takipcisiydim ki dergininde fanları cok azaldı :S bnm gibi 2-3 aydır level almıorum sırf deişimler yüzünden ama oyungezer i kesin alıcm =)

ben level i daha almadim musait bir zaman kolluyorum gidip alacAgim ama oyungezer piyasaya suruldugundede alacagim ya bundan sonra iki dergi alacagim yada tek : ) sanirim cift dergi gidecegim gibi yada en azindan yil sonuna kadar cift dergi giderim. level'in yeni halini gormek lazim ilk ayda degerlendirmemek lazim sonucda level dergisine cem sanci geldi eski yazarlar toparlandi level de bir kerana atilacak degil eski kadro neler yapabilcek merak ediyorum. cem sancinin yazilarina kadinlara atip tutmasina bayilirdim. birde supriz yapip m.berker gungor a.k.a maddog u getirebilirse dogan burda yayıncilik ozaman tadindan doyulmaz...

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    Hiç aklımızda yoktu açıkçası. Yüzlerce isim telaffuz ettik. Bunlardan 30 isimlik bir liste yaptık. Hararetli tartışmalar sonucu bu listeyi beşe bile indirdik. Tartışmalar iyice kızıştı ve sonunda ismimizi belirledik. Ama bu listelerin hiçbirinde, bir kere bile olsun, “oyungezer” geçmedi.

Aslında bunu henüz kimse bilmiyor ama bu ismi ilk öneren annem olmuştu. Telefonda yeni dergi çıkaracağımızı, isim düşündüğümüzü söyleyince tereddüt etmeden “Oyungezer olsun” demişti. Nedense o an dikkate bile almadım bunu. Listelere eklemedim bu ismi, diğer arkadaşlarla konuşmadım. Beynim saniyenin bilmem kaçında reddetmişti bu ismi.

Sonra isim tartışmalarının en hararetli zamanında Sinan blogundan sizlere sordu isim ne olsun diye. Başta çok kötüydü öneriler ama gittikçe iyi isimler gelmeye başladı. Mesela “Reload” çok hoşuma gitmişti benim. Sonra ne olduysa sözde değil özde Level’cı birisi tam 29 isimlik bir listeye yazdı bu ismi. O listede çok güzel isimler vardı, mesela benim çok bastırdığım ve kimsenin beğenmediği “Fandango”. Diğer 28 isim çekmedi kimsenin ilgisini ve tassadar, Oyungezer güzel dedi. Sonra bir anda blog yorumları Oyungezer olsun diyen mesajlarla doldu. İşte ancak o zaman durup ciddi ciddi düşündük Oyungezer olabilir mi diye.

Başta “yok canım”, sonra “fena değil ama olmaz”, “ne güzel türkçe ama dergi ismi değil” derken düşünceler “neden olmasın”, “bizi çok iyi anlatıyor”, “aslında tam da bu olmalı” diye ilerledi. Ve merdivene çıkmadan önceki toplantının sonunda yeni derginin ismi konulmuştu: Oyungezer.

Bunca oyun editörü bir aydan fazla süre kafa patlatmıştı, aslında bir isimde karar bile kılınmıştı. Ama okur bizi yine alt etti ve burnumuzun dibinde duran en güzel ismi onlar buldu. Serpil’in sekiz sene önce PCGamer’da yazarken köşesine koyduğu isim. Biz nasıl düşünemedik bunu?

En başından beri Türkçe olmasını istemiştik zaten dergi isminin, ama yakışan bir isim bulamamıştık. Farklı olsun demiştik bir şekilde bizi anlatabilsin, boş bir isim değil anlamlı birşeyler olsun. Sinan’ın bloguna isim önerileri yağmaya başladığında içimden keşke okurlar bulsa o en güzel ismi diye geçirmiştim. Hepsi gerçek oldu… hala inanmakta zorlanıyorum.

Artık yeni dergimizin ismi belli. Artık yere göğe bu ismi duyurmanın, gelmekte olan yeni bir efsanenin haberini vermenin zamanıdır. Eminim hepiniz ne zaman çıkacak diye soracaksınız bize. Azıcık sabredin çok kısa zamanda bunu da açıklayacağız. Sizden ricamız herkese bu ekibin, bu dergiyi yaptığını duyurmanız. Şu an önemli olan bu.

Bu güzel isim için teşekkürler hepinize. Dergimize isim bulduğunuza göre, kolları sıvamanın vaktidir artık. Top bizde…

http://yigitdemirag.com
Toplam Hit: 2155 Toplam Mesaj: 11