folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Eski Telefon ( Samsung E250) Bilgisayara Bağlanabilir Mi?

Eski Telefon ( Samsung E250) Bilgisayara Bağlanabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Ekran filmi bozulmuştu yıllar önce kenarda duruyordu. Bu telefonu herhangi bir aparatla bilgisayara bağlayıp içindeki görselleri alabilme imkanı var mı? Google amcaya yazdım ama bilgi bulamadım. Telefon açılıyor ama beyaz ekran, içinde minik bir hafıza kartı vardı zannediyorum 512 mb hafızası vardı. Kartta olmayabilir ama görseller. Lise arkadaşım eski fotoğraflarımızı attı çok duygulandım aklıma takıldı şimdi. Var mıdır çözümü?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

PCB200BSE Samsung kablosuna ihtiyacın var. Samsung o dönem çıkardığı her telefonunda farklı giriş kullanıyordu. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

PCB200BSE Samsung kablosuna ihtiyacın var. Samsung o dönem çıkardığı her telefonunda farklı giriş kullanıyordu. 

https://www.anthika.com/ilan/samsung-pcb200bse-usb-data-kablo-original-data-cable-e250-d800-d900-949068?yazdir=1

Bu işlerden çok anlamam teyit amaçlı size linki atıyorum. Bahsettiğiniz kablo bu sanırım. Teşekkür ederim hemen buldunuz valla.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kablo buda Samsung bilgisayara bağlayınca onay istiyor muydu onu hatırlayamıyorum malum bayağı eski bir model. Gerçi şansını dene baktın olmuyor iade edersin 15 gün içerisinde. Baktın oluyor telefondan alacağın alır yine iade edersin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Tekrardan teşekkür ederim hocam. Konu kilitlenebilir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

o aletin dahili hafızası 10mb falandır.

muhtemelen karttadır görseller bence o yüzden

He is finding himself.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ekran şifresi yoksa samsung pc suite ile alabilirsin. ben ekran cortlayınca öyle almıştım. ya da 20 liraya ekran bulabilirsin muhtemelen.

ben emektar c55 için 11tl + kdvye ekran almıştım geçen yıl.

şuan motorola v9i için arıyorum :D iç dış. 45 liraya buldum ama hiç güven vermedi site.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyb
    hyb's avatar
    Erkek

Muhabbete bak kızan parkına döndü iyice denede gör be insan 

........................................
Toplam Hit: 890 Toplam Mesaj: 8
bağlama telefonunu bilgisayara e250 bağlamak eski cep telefonu