folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Etkili Şaka Yapma

Etkili Şaka Yapma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suKo
    suKo's avatar
    Erkek

Adam kirala hepsini dövdür sonra şaka yaptım hocalar de?

Kafam oldu galiba:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

cebine kurbaga koy     diyer cebine ölü fare düşün dolmuşta kaptan önden ücret dediginde elini cebe getirip o Anı hayal Ediyorum

Beleş wireless kahramanı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

akbaba59 bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam çağır eve için bi güzel sarhoş et bunu lokal anestezi spreylernden fln al senn yaratıcılığna bırakyorum orayı nyese küveti buzla doldur bunu içine yatır beline de spreyi sık aynaya 112 yi fln yaz bide gizli kamera yerlştir altına sıçıomu işiyomu napcak bakalım :D:D:D

-----------------------------
    Hocam bu süper bi fikir..

Arkadaş yapmasa bile ben yapıcam :)
    Eyvallah! :D

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

http://tahribat.com/Forum-Orjinal-Saka-Fikri-Olan-68936/1/orjinal         Orjinal şaka fikirleri Tahribat'ta:)))

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

Şu kurbağlı fare ve birkaç şaka hoşuma gitti  bakayım dolmuşta veya kuvette ne halk yiyecek çok merak ediyorum Amasya otobüscüleri zaten biraz asabi adamın cebinden ölü fare ve kurbağa çıkınca garanti arkiyi döver valla

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

en insaflısı kola-mentos şakası sanırım :) naneli mentosu del ortasından. ince bir iplikle bağla. sonra kolayı aç. (lite olursa daha etkili olduğunu gördüm.) ipi kola kapağının kenarına kıstır ve kapağı geri sıkıca kapat. dikkat et mentos temas etmesin bu sürede kolaya. sora ver şişeyi eline kolayı aç da içelim ben bardak alcam v.s. gibi bi muahabbetle. başından aşağı kolaya bürünsün güzel olur :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mbasinca
    mbasinca's avatar
    Erkek

Bence bi güzel icirdikten sonra dötüne yumurta sıvısı akıtıp sabahda yanında yattıgnda ve herkesi ayarlayıp :)) beni kimm dürttü die bagırması olasıdr o daha beter bu ddgm şey yapılmıştr :D

Ya oldugun gibi görün ya da göründügün gibi ol :D
Toplam Hit: 7579 Toplam Mesaj: 38