Etüt Matik (Source)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Merhabalar;

Bundan yıllar önce dershanenin birisi istemişti bende yazmıştım baya bir kullanıldı. Öğrenci notları etütleri anketleri öğretmen görüşlerini falan tutan bir program VB.NET ile yazıldı. bende dün gördüm ve paylaşayım dedim belki birinin işine yarar.

Kodları dinazor şeklinde yazıldığından anlamayanlar olabilir şimdiden kusura bakmasınlar dediğim gibi belki bir 10 yılı vardır kodların ozamanlar acemiydik :D 

https://github.com/furkiak/Etut-Matik

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhan-exp
    emirhan-exp's avatar
    Erkek

hoju ben indirdim baktım programa da. güzel birşey fakat eksikleri var.

programdan çıkmak için şifre istiyor fekat zaten program kapatma seçenekli bir sürü hata veriyor.

bir abin olarak seneler önce çok sağlam bir kütüphane veri programı yapmıştım. on error resume yapmanı tavsiye ederim.

lisans mevzusunu beğendim sağlam birşeye benziyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    emirhan-exp bunu yazdı

hoju ben indirdim baktım programa da. güzel birşey fakat eksikleri var.

programdan çıkmak için şifre istiyor fekat zaten program kapatma seçenekli bir sürü hata veriyor.

bir abin olarak seneler önce çok sağlam bir kütüphane veri programı yapmıştım. on error resume yapmanı tavsiye ederim.

lisans mevzusunu beğendim sağlam birşeye benziyor.

Kitapcık içerisinde çıkış şifresi var maksat dokunmatik ekranda öğrenciler programdan çıkmasın mantığı. Vb yi bıraktım c# a geçtim abi en aşşa 7 senedir hiç bir satırına dokunmadım programın boşu boşuna durması belki birinin işine yarar diyerek yayınladım. Zamanında dershaneler de baya aktif kullanıldı oledb kurulu olması lazım provider diğer türlü hata veriyor

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
Toplam Hit: 1191 Toplam Mesaj: 3
.net vb etüt matik