folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Euro Truck Benzeri Aranan Oyun

Euro Truck Benzeri Aranan Oyun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Merhaba

2012 de bir arkadaşımın bilgisayarından çıkardığımız euro truck 2 diye bi oyunu oynamıştık ama ne kadar aradıysam da bulamadım.

şu anda her yerde gördüğüm Euro Truck Simulatör 2 oyunu değil. Haritası amerika haritasıydı. Kuzeye doğru çıktıkça önce yağmur yağıyor daha da çıktıkça kara dönüşüyordu her yer beyaz karla kaplanıyordu. Yük alma noktalarının sayıları çoook çok daha fazlaydı. Yük olarak helikopter, ekstra ekstra geniş yol yapım araçları, beton parçalar vs tşınabiliyordu. Ara yollar, orman içinden geçen tek şerit gibi ince yollar vardı. Polis direkt öyle uzaktan ceza kesmiyor arabayla kovalıyordu. Bazen tırı o kadar geliştiriyordum o kadar hızlı gidebiliyordum ki polis yetişip durduramıyordu atlatmış oluyordum cezadan kurtuluyordum. Yük alım noktalarının fazla olduğunu söyledim de sadece şehirlerde olmadığını söylemedim. Yol üstünde de biir sürü yük alım noktası vardı. O oyun bayağı gerçekçi gelmişti. Şu anki euro truck simulator u her oynadığımda tekrar tekrar o oyun geliyor aklıma ama bulamıyorum. Bir de tır çeşitliliği de daha fazlaydı ama o takıldığım bi nokta değil.

American truck simulator değil. O oyun hem sonradan çıktı hem de söylediğim gibi değil baktım. Belki sadece bir moddur. Bilen ve yardımcı olacak tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Mustafa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Hard truck olabilir mi? Lisede direksiyonla ne oynardım valla anılarım canlandı :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek

18 wheels of steel olabilir mi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

King of the Road

Hard Truck 2: King of the Road is the European version of Hard Truck 2. It was released in various European countries by JoWooD Productions on June 7, 2002.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Gerçekten zevkli mi şu oyunlar ya? Cs:go dan başkasını oynayamıyorum 2001den beri :) 

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

Türk oyunu vardı Bus Simülatör diye 

https://webrazzi.com/2019/06/25/zuuks-games-ten-yeni-oyun-bus-simulator-ultimate/

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Benimde böyle oynadığım tır oyunu vardı haritanın  sağ alt kısmında bir bölge vardı hatta oraya gidince askeri halikopterle saldırıyorlardı. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Benimde böyle oynadığım tır oyunu vardı haritanın  sağ alt kısmında bir bölge vardı hatta oraya gidince askeri halikopterle saldırıyorlardı. 

https://www.youtube.com/watch?v=our-l1Imvrw

2:.20

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Hard truck olmalı 18 wheels of steel ne oyundu be. Şimdi o tadı vermez grafikler patates gelir. 

İndia İndia !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://twitter.com/fantaugur/status/1126925540475187203

aklıma şu video geldi

Acaip derecede agresifim !