folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ev İçi Tadilat İşi İle Uğraşan (Mutfak Dolabı, Kapı, Banyo Vb.)

Ev İçi Tadilat İşi İle Uğraşan (Mutfak Dolabı, Kapı, Banyo Vb.)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Merhaba Mürit ve Mürideler,

Bildiğiniz üzere yakın bir zamanda ev satın aldım. Ev içine biraz tadilat yapmak istiyorum. Aranızda bu işi yapan veya tanıdığı olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

- Mutfak dolapları değişecek.

- Mutfak tezgahı değişecek.

Banyo fayans, klozet, lavabo vb. değişecek

Oda kapıları değişecek.

Pimapene tadilat yapılacak.

Dipnot: Yeri söylemeyi unutmuşum Ümraniyede

MhmdAlmz tarafından 13/Tem/21 17:11 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun . Ev nerde 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Ben de aynı dertten muzdariptim, düzgün bir usta buldum tanıdığın tanıdığı, Ankara'da isen numara vereyim konuş kendisiyle. Başka yerdeysen maalesef...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Lokasyon ekledim hocalar unutmuşum :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

@Lazmania61 ne kadar g*t herifin teki olsa da yaptıkları işler güzel biraz tuzlu ama belki mürid indirimi yapar g*t akibne 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    34sileli
    34sileli's avatar
    Erkek

Hayırlı uğurlu olsun hocam, Ümraniye de oturuyorum  senin ev nerde kaça aldın? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Armağan evlerde hocam 3+1 500 küsür

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

hocam elin azcık iş yapıyorsa seramiklere kendin giriş bence. Hele de sökmek gerekmeden üstüne yapmak kurtarıyorsa dal gitsin, çok da zevkliymiş seramik döşemek :) 
    Mutfak tezgahı için tezgahçıları dolaş baya bi, bi müteahhitten yeni sipariş almış bi yer denk getirip aynı üründen almııştık biz o sipariş ile beraber alıp piyasadan baya ucuza almıştık biz. rengi de bizim aradığımız renkte idi güzel denk geldi.
    Mutfak dolapları çok eski değilse iskelet sağlamsa sadece kapakları değiştirerek de güzel sonuç alabilirsin. 

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Kardeşimin mimarlık firması var. Profosyonel olarak kurumsal bir şekilde istanbulda bu işi yapıyorlar. Özelden iletişim numarası atarsanız, yarın arattırayım

...
Toplam Hit: 677 Toplam Mesaj: 9
ev