Ev İçin İp Güvenlik Kamerası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Merhaba müritler,

Evde kullandığım Şok marketten alınma Everest marka ip kamerayı kullanıyordum. Şimdi ikinci bir kamera daha lazım. Almışken biraz daha iyi olsun istedim. Araştırdığımda 360 pan-tilt d806 markası tavsiye ediliyor. Aslında xiaomi ye geçmek de istiyorum ama klasik modelinden daha iyisini göremedim. Everest gayet iyi, kıZıl ötesi, toz kontrolü, güncellenen yazılımı ile iyi. Ama framerate ayarı yok. Bi de tasarımı biraz hoş değil. Daha iyi bir kamera tavsiye edecek birileri var mı? Tabi 500 sınırını geçmeden. Açıklayıcı yorum olursa sevinirim.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

Tp link tapo c200 kullanıyorum.

İncele istersen. Veya sormak istediklerini bilgim dahilinde yanıtlamaya çalışırım.

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

Bundan yaklaşık 1 ay önce Xiaomi Mijia Smart Home 360 aldım gayet memnunum tek sıkıntısı web arayüzü yok sadece uygulama üzerinden işlem yapabiliyorum ve rtsp protokolünde yayın yapmıyor tabi bu dezavantajlar benim için geçerli çünkü dışarıya 3 tane güvenlik kamerası taktırdım ve dvr aladım dvr 4 analog 1 ip cam destekliyor bu rtsp protokolünde yayın yapmadığı için dvr içine kayıt edemiyorum. Avantajlarına sevdiğim özelliklerine gelicek olursak

64gb hafıza kartı desteği var full kayıtta benimki yaklaşık 1 hafta kadar kayıt tutuyor dvr da olduğu gibi dolunca en eskiden başlayarak siliyor onun dışında hareket sensörü baya güzel çalışıyor ben tam merdivene kurdum alt katı rahatca görsün diye ve gece 12 den sabah 8 e kadar hareket olduğunda anında bildirim atıyor ve görüntü kaliteside gayet güzel gündüz ve gece ek olarakta ses de alıyor ve gönderebiliyor ve pan tilt özelliğide gayet güzel çalışıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı

Bundan yaklaşık 1 ay önce Xiaomi Mijia Smart Home 360 aldım gayet memnunum tek sıkıntısı web arayüzü yok sadece uygulama üzerinden işlem yapabiliyorum ve rtsp protokolünde yayın yapmıyor tabi bu dezavantajlar benim için geçerli çünkü dışarıya 3 tane güvenlik kamerası taktırdım ve dvr aladım dvr 4 analog 1 ip cam destekliyor bu rtsp protokolünde yayın yapmadığı için dvr içine kayıt edemiyorum. Avantajlarına sevdiğim özelliklerine gelicek olursak

64gb hafıza kartı desteği var full kayıtta benimki yaklaşık 1 hafta kadar kayıt tutuyor dvr da olduğu gibi dolunca en eskiden başlayarak siliyor onun dışında hareket sensörü baya güzel çalışıyor ben tam merdivene kurdum alt katı rahatca görsün diye ve gece 12 den sabah 8 e kadar hareket olduğunda anında bildirim atıyor ve görüntü kaliteside gayet güzel gündüz ve gece ek olarakta ses de alıyor ve gönderebiliyor ve pan tilt özelliğide gayet güzel çalışıyor.

perpada çalışan bi oğlan bana bunu önermişti gittim aldım memnunum

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mijia-smart-home-360-derece-donebilen-kizilotesi-gece-goruslu-ip-kamera-hd-1080p-pm-HB00000GH8HQ

Toplam Hit: 1040 Toplam Mesaj: 4
kamera